Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl lietuvaitės galvą pametęs britas bandė nužudyti sugyventinę, su kuria praleido 30 metų

David Harris su sugyventine
David Harris su sugyventine/asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: 15min
3
A A

69-erių britas Davidas Harrisas įsimylėjo 40 metų už save jaunesnę prostitutę iš Lietuvos, todėl pasamdė tris žudikus, kuriems užsakė savo sugyventinės žmogžudystę, skelbia telegraph.co.uk.

Prisiekusieji teisme nepatikėjo, kad žudikams 250 tūkst. svarų siūlęs buvęs televizijos laidų prodiuseris tiesiog rinko medžiagą rašomai knygai. D.Harrisas buvo nuteistas dėl visų trijų bandymų nužudyti savo sugyventinę Hazel Allison, nepaisant to, kad ši teisme atsisakė liudyti prieš vyrą, su kuriuo kartu pragyveno 30 metų. Moteris net sutiko liudyti gynybos naudai, tačiau tai D.Harrisui nepadėjo.

Hazel Allinson
Hazel Allinson

Anksčiau pensininkas D.Harrisas yra turėjęs rimtų problemų dėl alkoholizmo. Mintys nužudyti savo sugyventinę jį esą apsėdo po to, kai jis įsimylėjo buvusią profesionalią krepšininkę lietuvę U.Č.

Telegraph.co.uk žiniomis, atvykusi į Didžiąją Britaniją ši mergina ėmė verstis prostitucija.

Teisme D.Harrisas prisipažino žudikams sakęs, jog nori paveldėti 800 tūkst. svarų vertės nekilnojamąjį turtą, kuriame galėtų įsikurti su nauja savo drauge.

Net ir sužinojusi apie sugyventinio neištikimybę ir planuotą nusikaltimą, H.Allinson nuo jo nenusisuko. Socialiniame tinkle „Facebook“ ji savo asmeninių santykių statusą pakeitė į „Tai sudėtinga“.

Teisme moteris išgirdo, kaip jos gyvenimo draugas įklimpo į rimtas finansines problemas, norėdamas patenkinti 28-erių U.Č. poreikius.

Su mergina vyras susipažino bordelyje Vortingo mieste. Prostitučių paslaugomis D.Harrisas ėmė naudotis po to, kai jo sugyventinė susirgo vėžiu ir seksas jos daugiau nedomino.

Vyras prisipažino: „Aš tapau tiesiog apsėstas. Galvojau, kad ji yra per jauna ir graži, kad dirbtų tokioje vietoje. Pradėjau su ja matytis reguliariai. Tam reikėjo daug pinigų – viešbučiams, restoranams.“

Telegraph.co.uk žiniomis, D.Harrisas ne tik apipylė U.Č. brangiomis dovanomis, bet ir sumokėjo už jos verslo studijas.

Teisme išaiškėjo, kad D.Harrisas, kuris turi dukrą, pasikvietė U.Č. į savo šeimos namus ir fotografavo ją nuogą ant lovos su jo sugyventinės mylimu spanieliu.

D.Harrisas gaudavo tik pensiją. Didžioji dalis turto priklausė H.Allinson. Vyras pradėjo skolintis pinigus iš pažįstamų ir kaimynų.

Skolai augant 2016 m. D.Harrisas kreipėsi į privatų detektyvą Christopherį May, kuriam pasiūlė 250 tūkst. už savo sugyventinės nužudymą. Jis net pasiūlė, kad gera proga tai padaryti, kai jo sugyventinė vyks į ligoninę atlikti vėžio operacijos.

Viskas turėjo būti panašu į apiplėšimą, bet Ch.May paskambino ir perspėjo vyro sugyventinę. Moteris juo nepatikėjo.

D.Harrisas kreipėsi į kitą asmenį Duką Deaną, kuriam pasiūlė 200 tūkst. svarų ir pasiūlė jo sugyventinę nužudyti šiai grįžtant iš choro repeticijos. Šį kartą pasiūlymą gavęs asmuo nesikreipė į D.Harriso žmoną, o nukeliavo tiesiai į policiją.

Trečias asmuo, su kuriuo kalbėjosi D.Harrisas buvo slaptasis policijos pareigūnas, kuris surinko pakankamai įrodymų, jog vyro ketinimai rimti.

D.Harrisas buvo suimtas kitą rytą po pokalbio. Vyras sulaikytas viešbučio numeryje, kuriame jis laiką leido kartu su U.Č.

Vyras policijai paaiškino, kad rašo knygą apie advokatą, kuris įsimylėjo jaunesnę merginą, bet yra vedęs vyresnę turtingą moterį.

Teisme paklaustas, kodėl jis taip ir neparašė nė vieno puslapio knygos, D.Harrisas tikino, kad medžiagos dar nepakako. Jis vylėsi, kad parašius knygą, jos teises pavyks parduoti kino studijai.

Ji buvo viena ryškiausių žaidėjų komandoje, geras ir šiltas žmogus, – kalbėjo S.Vilkauskienė.

Vyras tikino, kad vykstant teismams per 7 mėnesius praleistus už grotų, jis surado Dievą ir visiškai pasikeitė. Liepos 14 d. D.Harrisas išgirs galutinį nuosprendį, kurį po prisiekusiųjų sprendimo turi suformuluoti teismas.

Telegraph.co.uk žiniomis, U.Č. užaugo Lietuvoje. Ji nuo vaikystės žaidė krepšinį ir svajojo tapti profesionalia krepšininke. Ilgainiui ji suprato, kad net ir profesionalių krepšininkių algos Lietuvoje nėra didelės. 2003 m. mergina žaidė Kauno „Laisvės“ komandoje. Vėliau – Vilniaus „Lintel“.

Išvykusi į Didžiąją Britaniją ji pasuko į prostituciją. Su D.Harrisu ji artimai bendravo penkerius metus.

Telegraph.co.uk pasikalbino U.Č. krepšinio trenerę Staselę Vilkauskienę, kuri teigė, kad jos auklėtinę sunkiai paveikė tėvų skyrybos. Ji ilgai neturėjo vaikino ir vyresniame vyre galėjo rasti tėvišką globą.

„Ji buvo viena ryškiausių žaidėjų komandoje, geras ir šiltas žmogus“, – kalbėjo S.Vilkauskienė.

Atvykusi į Jungtinę Karalystę U.Č. gyveno rytinėje Londono dalyje kartu su savo brolio šeima. Iki susitikimo su D.Harrisu, mergina teikė eskorto paslaugas. Po šios pažinties ji iš sekso paslaugų verslo pasitraukė.

Vyras ją išlaikė, apmokėdavo net lėktuvo bilietus į Kauną, kur mergina lankydavo savo mamą.

Komentarai: 3
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min