Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl meilės konkurentą įkišo už grotų

Antrankiai ant sulaikytojo rankų
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Antrankiai ant sulaikytojo rankų
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvo apkaltintas pasikėsinimu nužudyti, beveik mėnesį praleido už grotų, neteko darbo ir turėjo nutraukti studijas. Tokią kainą už meilę merginai turėjo sumokėti kaunietis.

24 metų Vytautas Matijošaitis įtariamas melagingai pranešęs apie nebūtus nusikaltimus ir davęs melagingus parodymus. 2007-ųjų sausį jis tris kartus sužalojo save šūviais iš revolverio, tačiau pareigūnams teigė, kad tai padarė 29 metų Rolandas Sterlo Orlickas, rašo „Lietuvos rytas“.

Savo kaltės kaunietis nepripažįsta iki šiol, nors Kauno apylinkės teismas jau atvertė šios keistos ir daug nervų teisėsaugininkams kainavusios istorijos bylą. V.Matijošaitis taip pat atsisakė duoti parodymus tol, kol išklausys liudytojus.

Nukentėjęs kaunietis V.Matijošaičiui pateikė daugiau nei 71 tūkstančio litų ieškinį dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo. R.Sterlo Orlickas teigė, kad dėl melagingų teisiamojo parodymų jis neteko cecho viršininko pareigų, o likęs be darbo negalėjo sumokėti už mokslą Lietuvos kūno kultūros akademijoje, todėl studijas teko nutraukti.

Net 21 dieną be kaltės už grotų praleidęs kaunietis numetė 12 kilogramų svorio ir prarado dvasinę ramybę – jam teko vartoti vaistus, iki šiol kamuoja nemiga. Su moterimi, kurios draugystės visais įmanomais būdais siekė ir V.Matijošaitis, R.Sterlo Orlickas dabar gyvena kartu ir jau augina vienerių metų vaiką.

V.Matijošaitis į teismo posėdį atvyko mūvėdamas sportines kelnes ir pirmiausia keiksmažodžiais pasitiko „Lietuvos ryto“ fotokorespondentą. Vėliau jis, lyg būtų savo namuose, ištiesęs kojas atsidrėbė salėje, todėl teisėjui teko pamokyti kaltinamąjį sėdėjimo kultūros. Posėdžio metu V.Matijošaitis sulaukė ir dar kelių pastabų dėl netinkamo elgesio.

R.Sterlo Orlickas teisme papasakojo, kad draugauti su Rasma K. pradėjo prieš ketverius metus. V.Matijošaičio iki tol jis nepažinojo. Tačiau vos ėmė rodyti kavinėje dirbusiai merginai dėmesį, Rolandas sužinojo, kad turi konkurentą. Rasma draugui pasakė, kad V.Matijošaitis nepalieka jos ramybėje – siuntinėja žinutes, laukia prie namų, persekioja darbe.

V.Matijošaitis esą Rasmai rodė suklastotą jos pasą ir aiškino, neva naujasis draugas ketina ją išvežti į užsienį dirbti prostitute. O pačiam R.Sterlo Orlickui užsiminė neva priklausąs nusikalstamai gaujai – taip norėjo jį įbauginti. Kiekvieną kartą, kai po tariamų pasikėsinimų atsidurdavo ligoninėje, V.Matijošaitis buvusiai draugei apie tai pranešdavęs SMS žinute – padėkodavęs, kad jį sušaudė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min