TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl melo apie bombą Vilniuje išgarsėjusį portugalą vėl buvo išvežusi policija

Įvykio vietoje
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija: neramumai Aušros Vartų gatvėje tęsiasi
Šaltinis: 15min
4
A A

„Aro“ pareigūnus ant kojų kėlęs, su kaimynais dėl įvairių smulkmenų konfliktuojantis Portugalijos pilietis Aušros Vartų gatvėje įsivėlė į naują konfliktą. Rezultatas – praėjusią naktį užsienietis vėl buvo išvežtas į sostinės policijos nuovadą.

Skandalingai jau pagarsėjęs Portugalijos pilietis, besinuomojantis būstą Vilniaus senamiesčio Aušros Vartų gatvėje, turi naujų problemų su kaimynais ir teisėsauga.

Kas tiksliai įvyko Aušros Vartų gatvės 17-ojo namo kieme, pareigūnai dar aiškinasi, o kol kas 15min pateikia dvi versijas – mat vietos gyventojai ir policijos atstovai suteikė prieštaringą informaciją.

Vienas liudininkas 15min pasakojo, kad vėlyvą sekmadienio vakarą užsienietis dėl galimai pažeistų jo interesų pirmas paskambino numeriu 112. Tačiau bandymas išsiaiškinti iškvietimo priežastis taip įkaitino aistras, kad portugalas ir vėl pats atsidūrė policijos komisariate.

Pasakojimas iš liudininko lūpų skamba taip: „Portugalas naktį pats išsikvietė policiją, nes kaimynas (kuris iki šiol lyg ir neturėjo bėdų su šiuo užsieniečiu) užstatė jam įvažiavimą į garažą. Tik priminsiu, kad portugalas neturi nei mašinos, nei garažo. Tada pokalbį išgirdęs kitas kaimynas (kuriam portugalas išdaužė automobilio langus), nusileido į kiemą ir pasisiūlė policijai padėti išsiaiškinti situaciją. Vykstant diskusijai, portugalas nesusitvardė ir prie patrulių pagrasino kaimynui „įremti ginklą į veidą“. Taip pareiškimas dėl tvarkos trikdymo virto į grasinimą nužudyti ir kiemo „linksmintoją“ išsivežė pareigūnai.“

15min skaitytojo nuotr./Vilniuje gyvenantis portugalas
15min skaitytojo nuotr./Vilniuje gyvenantis portugalas

Tuo metu Vilniaus apskrities policijoje 15min sužinojo, kad naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 00.40 val., pareigūnams paskambinęs Aušros Vartų 17-ojo gyventojas pranešė, kad namo kieme, jam priklausančioje automobilio statymo vietoje, be leidimo pastatytas automobilis su priekaba (treileriu), kuris jam neleidžia išeiti iš namų. Vilnietis skundėsi, kad yra užstatytas net paradinis išėjimas.

Pareigūnai nustatė, kad transporto priemonė priklauso Portugalijos piliečiui. Jis buvo nuvežtas į 3-iąjį komisariatą. „Iš pranešėjo priimtas pareiškimas. Situacija dar nagrinėjama, jokia teisena dar nepradėta. Po apklausos Portugalijos pilietis paleistas“, – pirmadienį 15min informavo Vilniaus apskrities policija.

Portugalo atžvilgiu dar atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų.

Anksčiau 15min pasakojo, kaip sostinės Aušros Vartų gatvėje kilus konfliktui tarp būsto nuomotojo ir nuomininko užsieniečio, pastarasis leptelėjo bute turįs sprogmenį, todėl savininkui su antstoliu vidun geriau nesibrauti. Buvo įvestas išminavimo planas „Skydas“, o įtariamasis Portugalijos pilietis tą patį ketvirtadienio vakarą pasidavė policijai.

Pareigūnai įtariamąjį sulaikė, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų.

Tuo metu bankininkai buvo išsivežę portugalo automobilį „Audi TT“, nes pastaruoju metu jis patyrė sunkumų, vykdydamas įsipareigojimus pagal išperkamosios nuomos sutartį. Minėtas transporto priemonės išvežimas buvo išsprendęs kitas problemas, tarp Aušros Vartų gatvės 17-ojo namo kaimynų kėlusias didelę įtampą. Mat savuoju „Audi“ automobiliu portugalas kone dvi savaites buvo užstatęs kaimyno visureigį, kad šis negalėtų išvažiuoti. Panašu, kad dabar užsienietis turi kitą transporto priemonę.

VIDEO: Nervingos ir nevaisingos vilniečio derybos su portugalu dėl automobilio parkavimo
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min