Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 15:48

Dėl neištikimybės įsiutęs vyriškis žmonai 16 kartų smogė peiliu ir atsuktuvu

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai
Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį ir galutinę beveik 20 metų nelaisvės bausmę pavojingam recidyvistui Modestui Sakalauskui.

Kauno apygardos teismas pirmadienį paskelbė nuosprendį Vilkaviškio rajono gyventojui Modestui Sakalauskui (gim. 1973 m.), kuris pripažintas kaltu dėl savo sutuoktinės itin žiauraus nužudymo. Kaltinamajam paskirta galutinė subendrinta 19 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Kaltinamasis M.Sakalauskas praeityje teistas už analogiškos nusikalstamos veikos padarymą, nusikalstamas veikas padarė lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos metu.

Jis kaltintas tuo, kad 2010 metų spalio mėnesį Kaune peiliu ir atsuktuvu tyčia smogė savo sutuoktinei mažiausiai 16 kartų į krūtinę, nugarą bei kitas kūno vietas, sudavė kėde mažiausiai 3 kartus nukentėjusiajai į galvą, atsuktuvu bei rankomis sudavė mažiausiai 31 kartą į krūtinę, juosmenį bei kitas kūno vietas.

Kauno policijos nuotr./Žmonos nužudymu įtariamas Modestas Sakalauskas
Kauno policijos nuotr./ Modestas Sakalauskas

Nukentėjusiajai buvo padarytos 5 kiauryminės durtinės pjautinės žaizdos krūtinėje, pažeisti abu plaučiai ir diafragma, padaryta 11 aklų durtinių pjautinių žaizdų dešiniajame skruoste, kairiajame žande, nugaroje, nubrozdinta kaklo oda, abi krūtys, krūtinė, juosmuo, nugara kairiajame žaste, 3 muštinės žaizdos ir odos nubrozdinimai kaktoje, poodinė kraujosruva dešiniajame žaste.

Nukentėjusiajai padarytos 5 kiauryminės durtinės pjautinės žaizdos krūtinėje, pažeisti abu plaučiai ir diafragma, padaryta 11 aklų durtinių pjautinių žaizdų dešiniajame skruoste, kairiajame žande, nugaroje, nubrozdinta kaklo oda, abi krūtys, krūtinė, juosmuo...

Kaltinamojo sutuoktinė nuo patirtų sužalojimų mirė.

Kaltinamasis M.Sakalauskas dėl jam inkriminuojamos nusikalstamos veikos padarymo prisipažino, paaiškino, kad konfliktas šeimoje kilo dėl sutuoktinės neištikimybės.

M.Sakalauskas teigė, kad įvykio metu buvo visiškai blaivus ir gailisi dėl to, ką padarė.

Bylą išnagrinėjęs Kauno apygardos teismas kaltinamąjį M.Sakalauską pripažino pavojingu recidyvistu ir paskyrė galutinę subendrintą 19 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Teismas taip pat priteisė iš M.Sakalausko atlyginti neturtinę ir turtinę žalą nužudytosios moters motinai – 1177,87 Lt turtinei žalai atlyginti ir 30 000 Lt neturtinei žalai atlyginti bei 50 000 Lt dukrai iš pirmosios santuokos.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui, pažymima l. e. p. teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su visuomene Neringos Gudašytės pirmadienį išplatintame pranešime.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min