Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 11, 18:32

Dėl nelegalaus naminukės verslo prigautas Skubų gyventojas nuo policininkų gynėsi kumščiais

Rugsėjo 8 d. Jurbarko rajono Skubų kaime Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ( toliau – apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai 36 metų vyro name aptiko 11 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Sulaikant namo šeimininką, jis bandė išpilti dalį skysčio ir pasipriešino Jurbarko r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjams, suduodamas jiems smūgius į įvairias kūno vietas. Pareigūnai į medikus nesikreipė.
Smurtas
Asociatyvinė iliustracija / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d. dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo – už tai numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki 5 m. ir pagal LR BK 286 str. dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui – už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Rugsėjo 10 d. apie 10.30 val. Marijampolės apskr. VPK Jurbarko rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai kartu su Marijampolės apskr. VPK Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnu tikrino turimą informaciją apie akcizais apmokestinamų prekių nelegalią apyvartą.

Jurbarke Mokyklos gatvėje esančiuose garažų masyvuose, 70-ečiam vyriškiui priklausančiame garaže pareigūnai aptiko 36 pakelius cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, 26 pakelius cigarečių „NL“ be banderolių, 11 pakelių cigarečių „NZ“ ir 4 pakelius cigarečių „Compliment Super Slims“ be banderolių. Paklaustas, ar vyriškis neturi daugiau nelegalių cigarečių, šis prisipažino, jog dar turi jų ir namuose. Atvykus, vyras iš spintos išėmė 190 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, 30 pakelių cigarečių „NL“ be banderolių, 50 pakelių cigarečių „NZ“, 30 pakelių cigarečių „Compliment Super Slims“ be banderolių. Iš viso pareigūnai paėmė 377 pakelius cigarečių.

Jurbarko r. PK nuotr/Nelegalios cigaretės
Jurbarko r. PK nuotr/Nelegalios cigaretės

Dėl šio administracinio teisės pažeidimo  pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (LR ATPK) 163² str. 2 d. dėl akcizais apmokestinamų prekių (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją) įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Vyriškiui gresia bauda nuo 289 iki 1 448 eurų su šių prekių konfiskavimu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min