TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl pilnaties nukentėjo bankas

Pilnatis
Photos.com / Pilnatis
Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
A A

Išpuolis prieš pačiame Kėdainių centre esantį vaizdo kameromis apstatytą SEB banko filialą, pasirodo, tebuvo policijos budrumo patikrinimas.

Manoma, kad šis incidentas susijęs su pilnatimi, kuri veikia nestabilios psichikos žmones. Jei vis dėlto bus nustatyta, kad 46 metų kėdainietis Vilius P. yra pakaltinamas, jam gresia pirmasis jo gyvenime teistumas. Kėdainiuose kalbama, kad kadaise vyriškiui nuo mokslų „varžteliai atsisuko“.

Kaip teigia vietos policijos pareigūnai, jiems gerai žinomas ne tik Vilius P., bet ir jo brolis, „išlendantys iš savo bunkerio per kiekvieną pilnatį“. Naktį į penktadienį buvo užregistruotas pirmasis šiais metais Kėdainiuose pasikėsinimas į banką.

Apie 3.30 val. suveikė SEB banko filialo J.Basanavičiaus gatvėje signalizacija. Atvykę saugos tarnybos „G4S Lietuva“ darbuotojai pamatė, kad išdaužytas vieno lango stiklo paketas bei bankomato ekranas.

Įtariamojo, turėjusio rankoje akmenį, veidą puikiausiai įamžino pastato vaizdo kameros. Apsaugininkų iškviesti policijos patruliai be vargo atpažino, kad tai – vis naujų užduočių jiems sugalvojantis Vilius P. Jo namai – vos per dvi gatves nuo banko.

Nuskubėję į net naktimis nerakinamus įtariamojo namus pareigūnai jį užklupo besigiriantį broliui: „Jau kaip dėjau su akmeniu! Tuoj turi atvažiuoti manęs suimti!“

Atvežtas į policiją, Vilius P. net nesigynė. „Norėjau pažiūrėti, per kiek laiko atvažiuos policija“, – pasakojo sulaikytasis, kuriam tąnakt nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,58 promilės alkoholio). Ar jį patenkino „eksperimento" rezultatai, buvo sunku suprasti: „Kai man išdaužė langus, tai atvažiavo per 1 valandą, o kai bankui – atlėkė per 1 minutę!“

Beje, policija pranešimą apie išpuolį užregistravo tik prieš keturias, t. y. praėjus 20 minučių, kai suveikė signalizacija. Per kiek laiko į banką atvažiavo apsaugininkai, neaišku.

Vilius P. sulaikytas 2 paroms, tačiau per Velykas jis vėl turėtų būti laisvėje. Kreiptis į teismą dėl jo suėmimo neketinama, nors ir pripažįstama, kad vyrukas jau visai suįžūlėjo.

Už turto sunaikinimą gresia nuo viešųjų darbų iki 2 metų laisvės atėmimo. Bankas savo nuostolių vakar dar nebuvo suskaičiavęs.

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min