Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl savo vaiko su Juliaus Sabatausko dukra kovojantis indas Rohitas Datta vėl grasino visus išžudyti

Julius Sabatauskas policijos komisariate
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: Julius Sabatauskas policijos komisariate
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Socialdemokrato Juliaus Sabatausko dukros Julitos buvęs mylimasis, Londone gyvenantis 29 metų Indijos pilietis Rohitas Datta net keturis kartus grasino mirtimi politikui, jo žmonai ir dviem dukroms. Taip teigia ikiteisminį tyrimą atlikę Vilniaus policijos ir prokuratūros pareigūnai – trečiadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas atvertė kartą jau Lietuvoje dėl grasinimų nužudyti teisto R.Dattos baudžiamąją bylą, rašo Delfi.lt.

Prokurorų surašytame kaltinamajame akte nurodyta, kad indas nuo 2012-ųjų lapkričio iki 2013-ųjų rugsėjo vidurio J.Sabatauskui, jo dukroms Julitai ir Birutei bei motinai Stanislavai mobiliuoju telefonu išsiuntė šimtus SMS žinučių, kuriose buvo grasinama susidorojimu.

Pareigūnai išsiaiškino, kad viename Londono viešbutyje pardavimų įmonėms direktoriumi dirbantis R.Datta bauginančio turinio SMS žinutes siuntė būdamas ir Didžiojoje Britanijoje, ir Lietuvoje.

Trečiadienį R.Dattai iškeltą baudžiamąją bylą atvertusi teisėja Virginija Liudvinavičienė nusprendė, kad užsieniečiui pateikti kaltinimai bus nagrinėjami uždaruose posėdžiuose, nes visa bylos medžiaga išimtinai yra susijusi su J.Sabatausko ir jo šeimos narių privačiu gyvenimu. Be to, teisėja pažymėjo, kad būtina apsaugoti J.Sabatauskaitės ir R.Dattos dukros teises – būtent kovodamas dėl mažametės dukros indas grasino Sabatauskams, pasakoja Delfi.lt.

R.Datta kartą jau buvo teistas Lietuvoje – jis Sabatauskams grasino perpjauti gerkles, nušauti, o po to – sudeginti. Ir tik todėl, kad socialdemokratas su savo žmona indui neleidžia matytis su vaiku, kurį augina jų dukra. 2012 m. teismas konstatavo, kad Indijos piliečio grasinimai nužudyti ir sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą galėjo būti realūs – už tai jam buvo skirta 40 MGL dydžio (5 200 litų) bauda.

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min