Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl vilkiko su cigarečių kontrabanda vagystės atleisti du muitininkai

Muitinė
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Muitinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš tarnybos Lietuvos Respublikos muitinėje atleisti du pareigūnai – Panemunės kelio posto viršininkas R.Mileris ir naktį, kai iš kelio posto saugomos teritorijos dingo vilkikas, budėjusios pamainos viršininkas A.Samalius, praneša Muitinės departamentas.

Kaip rašoma Muitinės departamento pranešime, dar du pareigūnai pažeminti tarnyboje – Panemunės kelio posto viršininko pavaduotojas J.Pūkas ir posto pamainos viršininkas Z.Brežinskis. Sprendimai priimti vadovaujantis tarnybinio patikrinimo, kurį atliko Klaipėdos teritorinė muitinė, išvada.

Dėl įvykio Panemunės kelio poste atliekami dar du tyrimai: policijos, muitinės ir prokuratūros – dėl nusikalstamos veikos, Muitinės departamento – dėl kitų susijusių su šiuo įvykiu aplinkybių.

Klaipėdos TM tarnybinis patikrinimas yra pirmasis, susijęs su vilkiko dingimu iš Panemunės kelio posto, kuris jau baigtas ir jo išvados įgyvendintos. Jo metu nustatyta, kad minėti pareigūnai netinkamai organizavo muitinės posto darbą, neužtikrino tinkamos sulaikytos transporto priemonės ir krovinio apsaugos, dėl to į muitinės teritoriją galėjo patekti pašaliniai asmenys, o transporto priemonės, esančios posto teritorijoje, galėjo išvykti be muitinės kontrolės.

Įvykiui ištirti buvo sudaryta Tarnybinio tyrimo komisija ir Muitinės departamente. Ji konstatavo, kad su įvykiu gali būti susiję kiti muitinės pareigūnai, todėl atlieka tarnybinį patikrinimą ir dėl kitų muitinės pareigūnų veiksmų.

Taip pat informuojama, kad įvykiui Panemunės kelio poste ištirti, atsižvelgiant į galimai didelę ikiteisminio tyrimo apimtį, nusikaltimo organizuotumo lygį ir kitas aplinkybes, Klaipėdos apygardos vyr. prokuroro nutarimu sudaryta jungtinė tyrimo grupė iš prokuratūros, policijos ir muitinės pareigūnų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min