Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2010 gruodžio 17d. 16:03

Dėl vilkiko su cigaretėmis vagystės iš muitinės sandėlio nubausti dar keturi pareigūnai

Muitinė
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Muitinė

Muitinės departamentas informuoja, jog šiomis dienomis Muitinės departamento Tarnybinio tyrimo komisija baigė tarnybinį patikrinimą dėl pareigūnų veiksmų, susijusių su įvykiu Panemunės muitinės poste, kai lapkričio 9 d. iš šio posto buvo pavogtas vilkikas su sulaikytomis kontrabandinėmis cigaretėmis.

Dėl šio įvykio ir su juo susijusiomis aplinkybėmis iš viso nubausti 8 pareigūnai. Du iš jų – Panemunės kelio posto viršininkas R.Mileris ir naktį, kai iš kelio posto saugomos teritorijos dingo vilkikas, budėjusios pamainos viršininkas A.Samalius atleisti iš tarnybos Dar du pareigūnai pažeminti pareigose - Panemunės kelio posto viršininko pavaduotojas J.Pūkas ir posto pamainos viršininkas Z.Brežinskis.

Papeikimu nubausta Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnė, kuri nustatyta tvarka neperdavė sulaikyto krovinio į Centralizuotą F tipo muitinės sandėlį ir nepasirūpino šio krovinio derama apsauga pačiame poste. Griežtu papeikimu nubaustas Kauno TM Centralizuoto F tipo muitinės sandėlio vyriausiasis inspektorius V.Onaitis, kuris nesiėmė tinkamų organizacinių, veiksmų, kad sulaikytos kontrabandinės cigaretės nustatyta tvarka būtų pristatytos į Centralizuotą muitinės sandėlį.

Už netinkamą pareigų atlikimą Centralizuoto F tipo muitinės sandėlio vadovui A.Vingriui buvo skirtas papeikimas, o Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriaus viršininko pavaduotojui., tuo metu ėjusiam skyriaus viršininko pareigas, - pastaba.

Muitinė taip pat informuoja, kad šiuo metu Muitinės departamento Vidaus audito tarnyba atlieka tyrimą dėl Lietuvos muitinės sulaikytų prekių apsaugos užtikrinimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min