Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Demaskuota Žemaitiją kanapėmis aprūpindavusi grupuotė

Žemaitijoje demaskuota kvaišalus platinusi grupuotė
Policijos nuotr. / Žemaitijoje demaskuota kvaišalus platinusi grupuotė
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities policija praneša susėmusi 11 su kvaišalų platinimu susijusių asmenų. Kai kurie iš jų kliuvo dar vasarą. Narpliodami jų veiklą lapkritį pareigūnai sučiupo likusiuosius, tačiau neatmeta, kad įtariamųjų ratas dar gali prasiplėsti.

Organizuoto nusikalstamumo tyrimų biuro pareigūnai, bendradarbiaudami su Plungės rajono teisėsaugininkais, užbaigė dar 2014 m. vasarą pradėtą narkotinių medžiagų platintojų sulaikymo operaciją.

Tyrimo metu gauta duomenų, kad kvaišalus pardavinėjo 21-erių vienos uostamiesčio kolegijos trečiakursis. Susitikimus su narkotikų pirkėjais jis organizuodavo prie kolegijos bendrabučio.

Platintojų grupuotė demaskuota po to, kai Plungės rajono kriminalistai sustabdė automobilį, kuriuo iš uostamiesčio į Plungę sugrįžo trys 17-20 metų jaunuoliai. Apžiūrėję septyniolikmetės merginos daiktus, policijos pareigūnai aptiko 5 lankstinukus su kanapėmis. Plungiškiai prisipažino, kur ir pas ką įsigijo narkotikus.

Teisėsaugininkai sujungė į vieną Klaipėdoje ir Plungėje pradėtus ikiteisminius tyrimus bei 2014 m. rugpjūčio-lapkričio mėnesiais vykusios operacijos metu sulaikė dar aštuonis neteisėta narkotinių medžiagų apyvarta įtariamus asmenis. Tyrimo veiksmų atlikimo metu dalyvavo ir Klaipėdos teritorinės muitinės kinologai.

Vienos uostamiesčio kolegijos trečiakursis kvaišalus pirkėjams brukdavo tiesiog prie kolegijos bendrabučio.  

Iš neteisėtos apyvartos paimta apie 6 kg kvaišalų, kainuojančių apie 180 000 litų, kuriuos įtariamasis slėpė Kretingos rajono miške, esančiame šalia jo gimtinės. Jam pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti bei narkotinių medžiagų platinimo nepilnamečiams. Įtariamasis suimtas.

Dabartinėje ikiteisminio tyrimo stadijoje sprendžiamas klausimas dėl įtarimų kitiems asmenims konkretizavimo. Tikėtina, kad įtariamųjų gali padaugėti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatomas laisvės atėmimas nuo 2 iki 15 metų.

VIDEO: Žemaitijoje demaskuota kanapes platinusi grupuotė
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min