Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Demaskuotas narkotikų kelias iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę

Klaipėdoje sulaikyta narkotikų siunta
Policijos nuotr. / Klaipėdoje sulaikyta narkotikų siunta
Šaltinis: 15min
0
A A

Narkotikų kontrabandos kelią iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę nutiesęs klaipėdietis įkliuvo jau antrą kartą. Už nešvarius darbelius atsėdėjęs aštuonerius metus, vyras vėl kibo į nusikaltimus. Šį kartą jis susigundė prekyba narkotikais.

Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis  klaipėdietis Jungtinėje Karalystėje buvo nuteistas 14 metų laisvės atėmimo bausme.  2010 metais, perkvalifikavus nusikalstamą veiką pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą, nuteistajam bausmė sumažinta iki  8 metų. 2013 m. rugpjūčio mėn. vyriškis paleistas iš pataisos namų.

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai nustatė, kad paleistas į laisvę jis neatsisakė nusikalstamos veikos ir toliau rengė sunkius nusikaltimus.

Klaipėdos vyriausiais policijos komisariatas praneša, kad uostamiesčio teisėsaugininkai sustabdė ir patikrino siuntinių pervežimo firmos automobilį, kuris vyko maršrutu Lietuva-Anglija. Siuntinyje, adresuotame Jungtinėje Karalystėje gyvenančiam asmeniui, aptikta narkotinių medžiagų. Įtariama, kad kontrabandinę siuntą į Angliją išsiuntė minėtas Klaipėdos miesto gyventojas.

Sulaikius įtariamąjį, jo automobilyje, namuose bei asmens kratos metu policijos pareigūnai aptiko narkotinių ir psichotropinių medžiagų taip pat  raktą nuo užsienyje pavogto vilkiko „DAF“.

Tos pačios dienos vakare pareigūnai Klaipėdos rajone, vienos bendrovės teritorijoje, aptiko ir pavogtą vilkiką. Nustatyta, kad 37 000 eurų įvertintas automobilis buvo pavogtas Danijoje.

Įtariamasis suimtas. Bandymas prasigyventi iš narkotikų kontrabandos Klaipėdiečiui gali kainuoti 10 metų nelaisvės.

VIDEO: Klaipėdoje sulaikyta narkotikų siunta į Jungtinę Karalystę
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min