Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 26d. 19:05 , atnaujinta: 2012 spalio 27d. 12:54

Didelė avarija Vilniuje: susidūrė penki automobiliai, nukentėjo mažiausiai trys žmonės

Avarijos vietoje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Avarijos vietoje

Didelė avarija penktadienio vakarą įvyko Vilniaus centre. Susidūrus penkiems automobiliams nukentėjo mažiausiai trys žmonės.

Incidentas apie 18.30 val. įvyko Naugarduko g. ir Algirdo g. sankryžoje. Pasak liudininkų, nelaimę sukėlė automobilio „VW Passat“, važiavusio Algirdo g., vairuotojas, į sankryžą įvažiavęs degant raudonam šviesoforo signalui.

Automobilis „VW Passat“ rėžėsi į Naugarduko g. važiavusį automobilį „Renault 19“, tada – į „Volvo V40“, „Audi A4“ ir sustojo tik įsirėmęs į „Toyota Corolla“.

Po avarijos greitosios pagalbos medikai į ligoninę išvežė du „Audi“ važiavusius žmones ir „VW Passat“ vairuotoją.

Iš karto po incidento su avarijos kaltininku bendravę žmonės teigia, kad jiems nekilo įtarimas, jog vyriškis galėjo būti neblaivus.

Policija apribojo transporto eismą ties avarijos vieta. Naugarduko gatve leidžiama važiuoti, tačiau sukti iš Naugarduko g. į Algirdo g. – ne.

Vilniaus policija pradėjo avarijos aplinkybių tyrimą.

Papildyta 12.54 val. Vilniaus apskrities VPK atstovai šeštadienį apie išvakarėse įvykusią avariją pateikia daugiau faktinių duomenų. 18.02 val. Vilniuje, reguliuojamoje Naugarduko ir Algirdo gatvių šviesoforais reguliuojamoje sankryžoje, automobilis VW Passat, vairuojamas N.O. (gim. 1979 m.), įvažiavo į sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui ir kliūdė su kertamu keliu degant žaliam šviesoforo signalui važiavusį automobilį Renault 19, kurį vairavo V.Z. (gim. 1945 m.).

Kirtęs sankryžą automobilis VW Passat įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir dideliu greičiu važiuodamas trenkėsi į važiavusius automobilius: Volvo V40, vairuojamą L.P. (gim. 1973 m.) ir Audi A4, kurį vairavo L.B. (gim. 1984 m.). Po to automobilis VW Passat grįžęs į savo eismo juostą trenkėsi į dešiniąjame kelkraštyje stovėjusius automobilius: Hyundai ir Toyota Corolla Verso.

Nukentėjo automobilio Audi A4 vairuotoja L.B., jai nustatyta kairės rankos ir kairės šlaunies sumušimai bei keleivis K.K. (gim. 1992 m.), kuriam nustatytas kaktos sumušimas, po apžiūros abu išleisti gydytis ambulatoriškai. VW Passat vairuotojui N.O. nustatytas kairės plaštakos sumušimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min