Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didelis gaisras siaubė Gariūnų turgavietę

Gaisras Gariūnuose
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Deganti Gariūnų turgavietė
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą kilo gaisras Vilniaus Gariūnų turgavietėje. Liepsnos įsisiautėjo kelių šimtų kvadratinių metrų plote. Naktinis gaisras, plušant 42 gelbėtojams, buvo gesinamas ilgiau nei puspenktos valandos, o su baigiamaisiais darbais ugniagesiai užtruko iki paryčių.

Pirmąjį pranešimą apie gaisrą Bendrasis pagalbos centras gavo 21.52 val. Gelbėtojai buvo informuoti, kad užsidegė turgavietės teritorijoje esantis angaras.

Kol ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į įvykio vietą, turgavietės prekeiviai mėgino savo jėgomis išgelbėti kuo daugiau turto, išnešti prekes iš liepsnos apimtų ar greta stovinčių pastatų ir patalpų.

Pirminiais duomenimis, ugnis išplito ne tik sandėliavimo patalpose, tačiau apėmė ir nemažai prekybos paviljonų.

Papildyta 23.18 val. Šiuo metu vis dar vyksta gaisro gesinimo darbai. Pasak liepsnas malšinančių ugniagesių, gaisro apimtose patalpose dega pramoninės ir buities chemijos prekės, automobilių padangos. Joms degant nuaidėjo ne vienas sprogimas.

Gaisro gesinimo ėmusis ugniagesiams, turgavietės apsaugos darbuotojams liepta neleisti į teritoriją nei pašalinių asmenų, nei paviljonų ar sandėlių savininkų. Dalis jų, susirūpinę savo nuosavybės likimu, vis tiek mėgina prasibrauti į turgavietės vidų. Juos stabdo turgavietės apsauga ir policijos pareigūnai.

VIDEO: 15min.lt - Gaisras Gariūnų turgavietėje

Papildyta: Apie 23.32 val. gaisras buvo lokalizuotas, ugnis nebeplito.

„Dega atskiri židiniai, jie gesinami“, – apie 0.05 val. 15min.lt žurnalistui sakė ugniagesiai.

Ugniagesiai gesinti gaisro Gariūnuose metė didžiules pajėgas. Iš viso miesto į gaisravietę buvo pasiųsta net 13 gaisrinių automobilių: aštuonios autocisternos, autokopėčios, autokeltuvas, žarnų automobilis, vandens pervežimo automobilis (juo gabenama 10 t vandens vienu metu), štabo automobilis.

Žinių apie nukentėjusius žmones kol kas negauta.

Ugniagesiai teigia, kad kalbėti apie gaisro priežastis dar anksti.

„Rytoj (trečiadienį – red. past.) mūsų tyrimo centro specialistai turės apžiūrėti gaisro vietą. Gaisro priežastis kol kas nežinoma“, – sakė ugniagesiai.

Papildyta 9.45 val. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, gaisras Gariūnuose buvo užgesintas 2.30 val. 

Bendrovei „Jurgena“ priklausančiame metalinių konstrukcijų prekybos paviljone (110x30 m) nudegė tentu dengtas stogas (80x30 m), išdegė viduje buvę kioskai su automobilinėmis, kosmetikos, santechnikos bei kitomis prekėmis.

Gaisro metu buvo sudaryti 3 darbo barai. Ugniagesiai pabrėžia, kad sėkmingai apsaugojo šalia stovintį paviljoną.

Baigiamuosius darbus ugniagesiai įvykio vietoje darė iki paryčių.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, gaisro nuniokotame Gariūnų turgavietės paviljone buvo ne tik buitinės, techninės, bet ir žvejybinės prekės.

Trečiadienį nuo ryto pareigūnai bei specialistai toliau tiria gaisro priežastis bei aplinkybes.

VIDEO: Gaisras Gariūnų turgavietėje

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min