Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 11d. 09:59

Didvyriškas Priekulės ugniagesio poelgis: spjovęs į instrukcijas išgelbėjo skęstančią moterį

Vidas Rasimavičius
VPGT nuotr. / Vidas Rasimavičius

Trečiadienio popietę Priekulėje vyko dramatiška skęstančios moters gelbėjimo operacija. Į pagalbą atskubėjęs vienintelis tuo metu budėjęs ugniagesys nepaisė instrukcijų vienam neatlikinėti gelbėjimo darbų ir išgelbėjo gyvybę.

Kaip rašo Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, 15 val. 07 min., skubios pagalbos telefonu buvo pranešta apie Klaipėdos rajone, Priekulėje, Minijos upėje ties Žalgirio gatve, skęstančią moterį.

Jos gyvybę išgelbėjo Priekulės ugniagesių komandos ugniagesys Vidas Rasimavičius.

Pagalbos šauksmo jis sulaukė budėdamas vienas, kolega turėjo prisijungti tik vakare. Kai jis atvažiavo, moteris vandenyje blaškėsi maždaug už 25 metrų nuo kranto.

Ugniagesys, nepaisydamas instrukcijų neatlikinėti gelbėjimo darbų vienam, pririšęs prie gelbėjimo rato virvę, perdavė ją vyrui, pranešusiam apie nelaimę.

„Žinojau, kad laiko turiu labai mažai, kad moteris gali bet kada panirti po vandeniu... Net plaukdamas link jos nežinojau, ar pavyks ją išgelbėti“, – sako Vidas Rasimavičius.

Sužvarbusią ir jau visai nusikamavusią moterį jis spėjo pastverti, kol ji nepaniro į upės gelmę. Anot liudininkų, upe ji plaukė maždaug 400 metrų.

Laikydamas ją ugniagesys yrėsi ir sėkmingai pasiekė krantą.

„Galima tik padėkoti žmogui, kuris paskambino ir pranešė apie nelaimę. Jis taip pat padėjo ir man, traukdamas virvę, kuri buvo pritvirtinta prie gelbėjimo rato“, – priduria ugniagesys.

Beje, plaukimo ir gelbėjimo įgūdžius šį rugsėjį V.Rasimavičius gilino Ugniagesių gelbėtojų mokykloje. Pasak jo, tai irgi padėjo sėkmingai atlikti gelbėjimo operaciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

20:37
00:58
00:23

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min