Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiojoje Britanijoje nuteisti lietuviai, gatvėje palikę gulėti sumuštą tautietį

Muštynės
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Muštynės
Šaltinis: „Londono žinios“
0
A A

Didžiojoje Britanijoje nuteisti du lietuviai, kurie Vizbičo (Wisbech) miestelio centre sumušė ir paliko gatvėje gulėti fabrike dirbantį tautietį, praneša vietos laikraštis „The Wisbech Standard“.

Incidentas įvyko ankstų praėjusių metų spalio 18-osios rytą. 36 metų lietuvis, kurio pavardė neskelbiama, gatvėje atsitrenkė į 26 metų Gediminą Rauktį. Vėliau vyrai susipešė. Tada G.Rauktys ir jo draugas Vadimas Rastauskas tautietį ėmė mušti kumščiais ir spardyti. Po visko V.Rastauskas patikrino sumuštojo kišenes ir pavogė mobilųjį telefoną.

Nusikaltimą nufilmavo stebėjimo kameros. Kaltinamieji teismo proceso metu nedrįso pažvelgti į filmuotą medžiagą. Sumuštas lietuvis sunkių sužalojimų išvengė: jam buvo prakirsta lūpa, apdraskyta kakta, po užpuolimo ištino skruostas.

Kembridžo karūnos teismas V.Rastauskui skyrė kalėti 12 mėnesių, o G.Raukčiui – 9 mėnesius. Savo kaltę abu lietuviai pripažino.

Teisėjas Antonis Beitas teismo posėdžio metu užpuolikams pareiškė, kad jų nusikaltimas „buvo tiesiog niekingas“. „Tą vyrą jūs sumušėte iki sąmonės netekimo. Baisiausia tai, kad jūs, Rastauskai, vėliau apšniukštinėjote jo kišenes“, – sakė teisėjas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min