Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 30d. 09:55

Didžiosios Britanijos URM savo piliečiams Vilniuje pataria saugoti dviračius

Britai
„Scanpix“ nuotr. / Britai

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministerija į Lietuvą keliaujančius savo piliečius perspėja apie smulkių nusikaltimų augimą. Britams Lietuvoje, be kita ko, patariama saugoti dviračius, mat jų vagysčių skaičius mūsų šalyje auga.

Patarimais saugotis smulkių vagišių ir dviračių vagių britų užsienio reikalų žinyba savo tinklalapį internete papildė trečiadienį.

„Neseniai pastebėtas smulkių nusikaltimų augimas, ypač kišenvagystės baruose ir restoranuose. Mes patariame labai rūpintis savo daiktais vietose, kuriuose yra daug žmonių. Tokiose vietose galima susidurti su sukčiais, kišenvagystėmis ir rankinių vagystėmis, kurios dažniausiai įvykdomos viešajame transporte. Sutemus venkite neapšviestų gatvių, parkų, nuošalių vietų“, – rašoma į Lietuvą keliaujantiems britams.

Patarimuose keliautojams taip pat įspėjama nesileisti vaišinamiems nepažįstamų baruose ir restoranuose, kadangi į maistą ar gėrimus gali būti įberta migdomųjų, kuriems pradėjus veikti keliautojai apiplėšiami.

Automobiliais keliaujantiems britams patariama nieko nepalikti mašinų salonuose, mat iš jų Lietuvoje vagiama. Jei įmanoma, britams patariama naudotis saugomomis automobilių aikštelėmis.

„Ambasada (britų ambasada Vilniuje – red. past.) perspėja apie Vilniuje augantį dviračių vagysčių skaičių. Palikdami dviratį be priežiūros, įsitikinkite, kad jis patikimai prirakintas“, – akcentuojama Didžiosios Britanijos URM patarimuose, kuriuose taip pat akcentuojama, kad terorizmo pavojus Lietuvoje yra nedidelis.

Britų keliautojams patariama būti atsargiems keliuose, nes žūstančiųjų skaičius 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje žymiai didesnis nei Didžiojoje Britanijoje. Britams taip pat rekomenduojama būti atidiems mėgaujantis gamta Kuršių nerijoje, mat netyčia galima nuklysti į Rusiją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min