Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dingęs kaunietis dviratininkas užminė kraupią mįslę

E.Urbaitis iš namų Taikos prospekte šeštadienį išvažiavo dviračiu.
Nuotr. iš asmeninio albumo / E.Urbaitis iš namų Taikos prospekte šeštadienį išvažiavo dviračiu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dviračių sporto aistruolio Evaldo Urbaičio artimieji negali patikėti, kad optimistiškai nusiteikęs, tvirto charakterio jaunas vyras pats pasitraukė iš gyvenimo.

Kauno policija ieško dingusio be žinios 25 metų Evaldo Urbaičio, kuris šeštadienį, gegužės 14 dieną, parašęs atsisveikinimo laišką išvažiavo iš namų dviračiu ir dingo be žinios.

Požymiai: apie 173 cm ūgio, apkūnaus kūno sudėjimo, tamsiai rudos spalvos plaukų, apsirengęs pilkos spalvos sportiniu bluzonu, mėlynos spalvos striuke, juodos spalvos sportinėmis kelnėmis, pilkos spalvos sportiniais bateliais.

Artimiesiems skirtame raštelyje rašoma: „Taip jau atsitiko. Prašau, nekaltinkit savęs dėl mano savanaudiško poelgio. Neklauskit savęs, kodėl taip pasielgiau. Anksčiau ar vėliau tai turėjo nutikti. Mano minčių pasaulis sudėtingas.“

Dingusiojo sužadėtinė Aurelija, bendraujanti su Evaldu jau kelis metus, teigė, jog jis nė iš tolo nebuvo panašus į žmogų, galintį pakelti prieš save ranką. Judviejų santykiai buvo geri, o pastarąjį pusmetį – net idealūs.

Moteris tvirtino nei anksčiau, nei pastaruoju metu nepastebėjusi, kad E.Urbaitis būtų suirzęs, sunerimęs ar linkęs į depresiją. Nei ji, nei E.Urbaičio motina negirdėjo, kad vyriškis būtų įklimpęs į skolas ar jam kas nors grasintų. E.Urbaitis, informacinių technologijų žinovas, vertėsi namuose taisydamas kompiuterius.

Iš motinos namų Taikos prospekte E.Urbaitis išėjo šeštadienį, išvažiavo sidabrinės spalvos dviračiu „Panther“. Mįslingą atsisveikinimo raštelį jis paliko ant nešiojamo kompiuterio klaviatūros, kurią užvėrė.

„Manau, jis taip padarė nenorėdamas, kad mama greitai rastų raštelį, kitaip būtų palikęs jį matomoje vietoje“, – svarstė dingusiojo sužadėtinė.

Aurelija patvirtino, jog atsisveikinimo laiškelis parašytas labai panašia į E.Urbaičio rašysena, tačiau rašytas labai paskubomis, ant popieriaus skiautės.

„Tai labai keista, nes Evaldas buvo grynas „tiksliukas“, labai racionalus, tvarkingas, kruopštus žmogus“, – pasakojo Aurelija.

Šiais metais E.Urbaitis yra jau ketvirtas be žinios dingęs jaunas žmogus. Sausio viduryje dingo dvi merginos, Gabija Boguševičiūtė ir Skirmantė Skirgailaitė. Pastarosios merginos kūnas rastas Nemune šių metų balandžio pabaigoje. G.Boguševičiūtė nerasta iki šiol.

Šių metų kovo 10 dieną prie Kauno marių išėjo pasivaikščioti ir negrįžo 1974 metais gimęs kaunietis Orestas Butvinskas.

Dėl padažnėjusių dingusių žmonių atvejų visuomenėje sklando nuomonė, kad galbūt veikia organizuoti nusikaltėliai, grobiantys jaunus žmones.

Asmenis, mačiusius ar žinančius E.Urbaičio buvimo vietą bei galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome skambinti telefonu (8 37) 303 359, 303 406 arba 112.

Taip pat galima skambinti Aurelijai tel. 8 635 28644

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min