Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 18d. 17:25

Dingusi 88 metų pensininkė iš Klaipėdos nukulniavo beveik iki Latvijos

Policija
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: policijos automobilis

Birželio 17 dieną į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus kreipėsi uostamiesčio gyventoja Nina M. Moteris pranešė, kad birželio 16 dieną po pietų išėjo pasivaikščioti ir pradingo 1927 metais gimusi sunkiai serganti jos mama Juzefa G.

Buvo nustatyta, kad ši garbaus amžiaus moteris sunkiai orientuojasi aplinkoje, todėl galėjo nuklysti toli nuo namų.

Paiešką pradėję Klaipėdos miesto 2-ojo policijos komisariato pareigūnai iš pradžių pradėjo „šukuoti“ visą pietinę uostamiesčio dalį bei aplinkines vietoves, o po to jau žadėjo persikelti į senamiestį, tačiau netikėtai gavo gerą žinią.

Į policiją paskambinęs Palangos gyventojas pranešė, kad aptiko ponios Juzefos rankinę su dokumentais. Todėl į Palangą išvyko 2-ojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyresnysis tyrėjas Žydrūnas Lečkauskas.

Pavažiavęs kelis kilometrus, apie 30 kilometrų nuo Klaipėdos, pareigūnas staiga pastebėjo šalikele einančią pagyvenusią moterį. Privažiavęs arčiau, kriminalistas suprato, kad jo paieškos tądien baigtos.


Skambinęs vyriškis pareigūnui paaiškino, kad rankinę jis rado Šventosios gatvėje ant suoliuko. Dingusios moters jis nematė.

Tačiau, apieškojus visą Palangą ir Šventąją, pradingusios pensininkės aptikti nepavyko. Tada Ž.Lečkauskas dar nutarė apsižvalgyti dar toliau ir pasuko tarnybinį automobilį į Latvijos pusę.

Pavažiavęs kelis kilometrus, apie 30 kilometrų nuo Klaipėdos, pareigūnas staiga pastebėjo šalikele einančią pagyvenusią moterį. Privažiavęs arčiau, kriminalistas suprato, kad jo paieškos tądien baigtos. Liepojos plentu pasienio link ėjo ponia Juzefa.

Leisgyvę ir visiškai nesiorientuojančią aplinkoje pensininkę pareigūnas įsisodino į mašiną ir parvežė į uostamiestį, o po to perdavė artimiesiems ir medikams.

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto 2-ojo policijos komisariato viršininkas Gintautas Mačiulaitis gavo Ninos M. laišką, kuriame moteris dėkoja Kriminalinės policijos skyriaus vyr. tyrėjui Ž.Lečkauskui už operatyvumą, profesionalumą ir geranoriškumą ieškant dingusios jos mamos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min