Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 19d. 14:34

Dingusiu laikytas septyniolikmetis panevėžietis aptiktas Nevėžio dugne

Nevėžio pakrantėje dega žvakės. Šeštadienio vakarą mįslingomis aplinkybėmis dingęs panevėžietis rastas nuskendęs. Antradienį jo kūną Nevėžio upėje aptiko ugniagesių gelbėtojų narų komanda.

Kūnas aptiktas dviejų metrų gylyje, už trijų metrų nuo kranto. Srovė skenduolį nunešė maždaug šimtą metrų nuo tos vietos, kur, kaip manoma, jis galėjo įkristi į vandenį.

Dingusio vaiko šeima pasigedo pirmadienį, apie 9 val. ryte. Į policija paskambinusi nepilnamečio motina pasakė, kad jos sūnus šeštadienį vakare, apie 18 val. išėjo iš namų ir iki šiol negrįžta. Į pranešimą policija sureagavo nedelsdama ir ėmė ieškoti nepilnamečio draugų bei bendraklasių, su kuriais jaunuolis galėjo leisti laiką.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Skenduolio paieška
Tomo Markelevičiaus nuotr./Skenduolio paieška

Buvo iškelta versija, kad vaikinas galėjo įkristi į upę. Pareigūnai kreipėsi pagalbos į ugniagesius, kurie pirmadienį atliko žvalgybą Nevėžio upės atkarpoje nuo Panevėžio bendruomenių rūmų iki užtvankos Savitiškio gatvėje.

Paieškos rezultatų nedavė, todėl antradienį buvo nuspręsta pasitelkti narus ir tikrinti upės dugną nardant. Netoli Aukštaitijos stadiono ir buvo aptiktas skenduolio kūnas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Skenduolio paieška
Tomo Markelevičiaus nuotr./Skenduolio paieška

Ekspertai aiškinsis, ar ant kūno buvo smurto žymės. Taip pat bus tiriama, ar jaunuolis galėjo vartoti alkoholį, narkotines medžiagas. Įvykio aplinkybės lieka neaiškios. Pareigūnai tiria, kodėl apie vaikino dingimą nebuvo pranešta iškart.

Šeima, kurioje gyvena nepilnametis, nėra įtraukta į socialinės rizikos grupę. Taip pat nėra duomenų, kad vaikinas anksčiau būtų bėgęs iš namų. Mokykloje jis charakterizuojamas kaip geras mokinys, nekėlęs problemų įstaigai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Skenduolio paieška
Tomo Markelevičiaus nuotr./Skenduolio paieška

Bus aiškinamasi, ar V.Žemkalnio gimnazijoje besimokęs vaikinas į vandenį įkrito pats, ar buvo įstumtas. Keista tai, kad pareigūnų apklausti jaunuoliai, su kuriais septyniolikmetis leido vakarą, pateikia skirtingas įvykio versijas.

Neoficialiais duomenimis, kompanija dar bandė gelbėti skęstantį draugą, tačiau nepavykus to padaryti išsigando ir pasišalino apie tai niekam nepranešę.

Tikslias įvykio aplinkybes tiria policija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min