Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už apskaitos dokumentuose įrašytus neatliktus darbus – tūkstantinė bauda

Šaltinis: 15min
0
A A

Prokurorų prašymu, už apskaitos dokumentuose įrašytus neatliktus darbus Biržų agroserviso direktoriaus pavaduotojui A.V. teismo baudžiamuoju įsakymu paskirta septynių tūkstančių penkių šimtų litų bauda.

Lietuvos respublikos prokuratūros pranešime spaudai teigiama, kad tokį sprendimą priėmė Šiaulių miesto apylinkės teismas, patenkinęs Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorės Dalios Markauskienės prašymą užbaigti procesą teismo baudžiamuoju įsakymu, ir Šiauliuose gyvenančiam  40 metų A.V., kaltintam apgaulingu įmonės apskaitos tvarkymu, paskyrė 60 MGL dydžio baudą Biržuose registruotos bendrovės direktoriaus pavaduotojas, žinodamas, kad 872 tūkstančių 175 litų vertės užsakyti darbai nebus atlikti, pasirašydavo suklastotus dokumentus – PVM sąskaitas–faktūras, pats įrašydavo juos į apskaitą ir nurodydavo tą padaryti buhalterei.

Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorė Dalia Markauskienė teigia, kad direktoriaus pavaduotojas, įrašydamas žinomai melagingus duomenis į apskaitos dokumentus ir juos patvirtindamas savo parašais, sudarė sąlygas apgaulingam apskaitos tvarkymui. Buvo atsiskaitoma grynais pinigais ir didelėmis sumomis, tačiau nesuabejota sudaromų sandorių teisėtumu mokestinių prievolių srityje, nepasidomėta, kas ir kaip atliko užsakytus darbus, t. y. elgtasi ir veikta nesąžiningai, todėl teko atsakyti baudžiamąja tvarka.

Temos Prokuratūra
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min