Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dokumentus esą išvogusį advokatą Marapolską teismas išteisino

Advokatas A.Marapolskas skandalingai minimas nebe pirmą kartą – jo sudaryta sutartis su D.Budrevičiene leido susižerti trečdalį priteistos jai sumos.
LŽ nuotr. / Advokatas A.Marapolskas skandalingai minimas nebe pirmą kartą – jo sudaryta sutartis su D.Budrevičiene leido susižerti trečdalį priteistos jai sumos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Teisėja nenustatė asmens kaltės dėl trukdymo ikiteisminio tyrimo procesui.

Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas paskelbė išteisinamąjį nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje advokatas Andrius Marapolskas buvo kaltinamas nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos BK 231 str. 1 d., padarymu, t. y. trukdymu ikiteisminio tyrimo pareigūnams atlikti su baudžiamosios bylos tyrimu susijusias pareigas.

A.Marapolskas buvo kaltinamas trukdęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnams atlikti kratas kelių sostinės bendrovių patalpose.

Nuosprendyje teisėja Ainora Kornelija Macevičienė nurodė, kad byloje nėra objektyvių įrodymų, neginčijamai patvirtinančių, kad kaltinamasis padarė jam įkaltintą nusikalstamą veiką, arba patvirtinančių, kad kaltinamojo veiksmuose buvo nusikalstamos veikos sudėties elementų, dėl kurių jam pateiktas kaltinimas, praneša Vilniaus 2-ojo apylinkės teismo atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Airinė Šerelytė.

Kaltinime buvo teigiama, kad kol FNTT agentai laukė įmonių atstovų, pasirodęs advokatas A.Marapolskas suklaidino pareigūnus aiškindamas, esą šiose patalpose nėra juos dominančių dokumentų, o pasinaudodamas sumaištimi užsirakino viename kabinetų, susirinko kai kurią medžiagą ir išėjęs pro kitą įėjimą ją paslėpė laiptinėje.

FNTT tada domėjosi advokato tėvo veikla. Buvo įtariama, kad pateikęs paraišką gauti Europos Sąjungos paramą Edvardas Marapolskas lėšas galėjo netinkamai panaudoti kaimo turizmo sodybai įrengti.

Valstybinį kaltinimą palaikančios Generalinės prokuratūros atstovai šiandienį jiems nepalankų teismo verdiktą gali skųsti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min