Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 22, 14:59

Domeikavoje įžūlūs keleiviai talžė autobuso vairuotoją, atsisakiusį juos vežti

Sulaikyti trys jaunuoliai, užpuolę autobuso vairuotoją ir sutrikdę viešąją tvarką. Šių metų kovo 1 d. vakarą, apie 19.15 val., Kauno r., Domeikavoje, trys jaunuoliai (g. 1991 m., 1999 m. ir 2000 m.), veikdami kartu, įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei aplinkai ir taip sutrikdė visuomenės rimtį bei tvarką užpuldami autobuso vairuotoją (g. 1975 m.).
Asociatyvi iliustracija: policija, sulaikymas
Asociatyvi iliustracija: policija, sulaikymas / Policijos nuotr.

Autobuso vairuotojui įleidus į uždarytas autobuso duris beldžiančius tris jaunuolius, pastarieji pradėjo trikdyti viešąją tvarką. Autobuso vairuotojui atsisakius jaunuolius vežti ir pareikalavus jų palikti viešąjį transportą, vienas iš asmenų ištempė autobuso vairuotoją į lauką.

Autobuso šeimininkui atsisakius jaunuolius vežti, vienas iš chuliganų ištempė transporto vairuotoją į lauką.

Trys asmenys grūmėsi su viešojo transporto vairuotoju, sutrikdydami jo sveikatą.

Pasišalinę užpuolikai iškart po nusikaltimo nustatyti ir sulaikyti nebuvo.

Tačiau pareigūnams tęsiant intensyvius paieškos veiksmus, peržiūrint ir autobuse įrengtas vaizdo stebėjimo kameras, pavyko nustatyti galimai nusikalstama veika įvykdžiusius asmenis. Praėjusį penktadienį visi trys jauni vyrai (du Kauno r. ir Kaišiadorių r. gyventojas) buvo sulaikyti, antradienį skelbia Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai.

Kauno rajono policijos komisariate dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str.

Už įvykdytą nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min