Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 25d. 10:01

Drama Lygumų miestelyje: pareigūnai skubėjo pas siautėjantį girtą ir ginkluotą vyrą

Rastas ginklas
Šiaulių apskrities VPK / Rastas ginklas

Alkoholis, narkotikai ir nelegaliai laikomas ginklas – su tuo lapkričio 21-osios naktį teko susidurti Pakruojo rajono komisariato pareigūnams.

Apie 1 val. nakties paskambinusi Pakruojo rajone, Lygumų miestelyje, gyvenanti 23 metų moteris pranešė, kad neblaivus sugyventinis namuose triukšmauja, spardo duris, išdaužė jų stiklą. Toks jo elgesys baugino ne tik moterį, bet ir du mažamečius vaikus.

Pasiteiravę, ar sugyventinis neturi ginklo, pareigūnai sužinojo, jog jis moteriai yra prasitaręs, kad turi medžioklinį šautuvą. Vykdami į įvykio vietą, Reagavimo skyriaus tyrėjai duomenų bazėje patikrino ir sužinojo, kad vyras leidimo ginklui laikyti neturi. Vadinasi, ginklas – nelegalus.

Situacija darėsi įtempta, nes alkoholis bei ginklas yra nesuderinami ir, kaip rodo karti pareigūnų patirtis, šis derinys turėjo ne vieną tragišką baigtį, praneša Šiaulių apskrities policija.

Šiaulių apskrities VPK/Rastas ginklas
Šiaulių apskrities VPK/Rastas ginklas

Atvykę į nurodytą vietą, pareigūnai pamatė kieme vaikštantį vyrą kruvina ranka. Pasak jo paties, ranką sužalojo stiklo šukė, krisdama iš durų, į kurias jis trenkė susinervinęs. 33 metų vyrui buvo nustatytas 1,75 prom. girtumas.

Sugyventinė irgi buvo neblaivi (1,03 prom.). Kadangi šeimoje auga dviejų ir vienerių metukų vaikai, buvo iškviesti Vaikų teisių apsaugos tarnybos specialistai. Anot jų, likti namuose vaikams buvo nesaugu, tad berniukas ir mergytė perduoti močiutei.

Kivirčas tarp sugyventinių kilo dėl to, kad moteris, norėdama apsaugoti neblaivų vyrą nuo neprotingo elgesio, nedavė jam automobilio raktelių. Ji teigė, kad kivirčas buvęs tik žodžiu, o rankos sugyventinis prieš ją nekėlė. Nors smurto artimoje aplinkoje požymių nebuvo nustatyta, tačiau areštinės vyras neišvengė.

Pareigūnai negalėjo ignoruoti turimos informacijos dėl vyro galimo disponavimo šaunamuoju ginklu ir ėmėsi veiksmų tam išsiaiškinti.

Informacija pasitvirtino. Ūkiniame pastate buvo rastas ir paimtas lygiavamzdis šautuvas bei 80 karabino šovinių. Ir tai buvo ne viskas.

Čia dar buvo rastas ir plastikinis paketėlis su augalinės kilmės, įtariama, narkotine medžiaga, kuri, kaip ir alkoholis, su šautuvo naudojimu nėra tinkamas derinys.

Dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir narkotinėmis medžiagomis buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras teigia, kad šautuvą yra radęs, tačiau paaiškinti, kodėl apie rastą ginklą nepranešė policijai, kaip privaloma tokiais atvejais daryti, o jį pasisavino ir laikė nelegaliai, negalėjo.

Temos: 2 Narkotikai Ginklas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min