Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 30d. 12:22

Dramatiškos gaudynės Rūdiškėse: girtas tėvas išsivežė mažametę, nesustabdė nė avarija

Įvykio vietoje
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Įvykio vietoje

Po įtemptų gaudynių penktadienio naktį Trakų rajono policijos pareigūnai sulaikė girtą vairuotoją, kuris vežėsi savo mažametę dukrą, o atsitrenkęs į tvorą ir sprukdamas ją nešė rankose.

Kaip 15min informuoja policija, vairuotojas įkliuvo penktadienio naktį, apie 1 val. 30 min., kai Trakų policija gavo pranešimą, kad viename Rūdiškių seniūnijos kaime neblaivus vyras įsisodino į automobilį savo dvejų metų vaiką ir išvažiavo.

Į tokio pobūdžio pranešimus pareigūnai reaguoja nedelsdami. Taip buvo ir šį kartą. Pareigūnai patikslino galimą neblaivaus vyro važiavimo kryptį ir netrukus pastebėjo pranešime nurodytą automobilį „Mazda“, kurio vairuotojas, pamatęs policijos automobilį, išjungė šviesas, padidino greitį, nepaklusęs pareigūnų reikalavimui sustoti.

Kadangi buvo pranešta, kad automobilyje gali būti mažametis vaikas, pareigūnai pasirinko neagresyvaus persekiojimo būdą. „Mazdos“ vairuotojas, sprukdamas nuo pareigūnų, įvažiavo į įmonės teritoriją ir, atsitrenkęs į tvorą, sustojo. Bet ir tai jo nesulaikė – paėmęs ant rankų savo vaiką, puolė bėgti nuo pareigūnų, bet greitai buvo sulaikytas.

Vilniaus apskrities VPK nuotr./Įvykio vietoje
Vilniaus apskrities VPK nuotr./Įvykio vietoje

Šio įvykio metu vaikas nenukentėjo ‒ mergaitė perduota motinai. Kaip paaiškėjo, sulaikytasis ‒ 21-erių metų Vilniaus gyventojas, kuris net neturi suteiktos jam teisės vairuoti transporto priemonę. Į alkoholio matuoklį vyras įpūtė daugiau nei 1,5 promilės.

Trakų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis uždarytas į areštinę. Per paskutines 10 dienų Trakų rajone tai jau 3 ikiteisminis tyrimas, pradėtas neblaiviems vairuotojams.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už kelių transporto priemonės vairavimą apsvaigus nuo alkoholio, kai kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienų metų.

Vilniaus apskrities VPK nuotr./Įvykio vietoje
Vilniaus apskrities VPK nuotr./Įvykio vietoje

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min