Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 29d. 17:10

Dramos Rukloje tęsinys: sulaikytas dar vienas įtariamasis moters pagrobimu ir grasinimu sudeginti

Jonavos rajono policijos komisariatas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Jonavos rajono policijos komisariatas

Antradienį Jonavos rajone sulaikytas antrasis iš keturių įtariamųjų šeštadienį Rukloje pagrobusių moterį ir ją grasinusių sudeginti.

Pranešama, kad spalio 29 d., Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė Ruklos miestelio (Ruklos sen., Jonavos r.) 38 m. gyventoją V.V.

Už vagystes teistas vyras sulaikytas 48 valandoms.

Sekmadienį apie 13.30 val. buvo sulaikytas pirmasis iš įtariamųjų – 45 metų kaunietis G.J. Jonavos rajono apylinkės teismas sulaikytajam skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 10 parų. Vyras, kaip paaiškėjo, kartą jau buvo pagrobtą moterį sumušęs. Ikiteisminis tyrimas nutrauktas nukentėjusiajai atleidus skriaudikui.

15min.lt primena, kad šeštadienio vakarą pagalbos telefonu paskambino Jonavos rajono 34 m. gyventoja I.V., pranešusi, kad spalio 26 d., apie 20.40 val. Ruklos miestelyje, einant Piliakalnio gatve prie daugiabučio namo laiptinės ji pamatė keturis vyriškius, kurių vieną pažinojo iš matymo.

Vienas iš vyrų sudavė jai ranka į veidą, po to keliese, panaudodami fizinę jėgą, atėmė mobiliojo ryšio telefoną ir prievarta ją įgrūdo į lengvojo automobilio bagažinę. Nuvežę į netoli Ruklos miestelio esantį miškelį, vyrai prievarta jai girdė alkoholį, grasino sudeginti. Nutaikiusi progą, kai trys vyrai išėjo į mišką malkų, moteris nuo užpuolikų pabėgo. Moterį pagrobę vyrai galėjo būti neblaivūs.

Jonavos rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Asmenis, mačiusius minėtą įvykį ir galinčius suteikti informacijos apie įtariamuosius asmenis, policija prašo pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato telefonu (8 349) 33 100. Taip pat informaciją galite suteikti naudojantis policijos elektroninių paslaugų sistema www.epolicija.lt.

Ruklos istorija labai primena prieš mėnesį Lietuvą sukrėtusį neįtikėtinai žiaurų nusikaltimą Dembavoje (Panevėžio r.). Mergina buvo išprievartauta, uždaryta į automobilio bagažinę ir sudeginta. Būdama bagažinėje auka skambino į Bendrąjį pagalbos centrą, tačiau jos laiku surasti nepavyko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min