Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 17d. 12:15

Drąsus dvylikametis vilnietis įtariamąjį įviliojo į spąstus

Antrankiai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Antrankiai

Drąsus berniukas Vilniuje sugebėjo išsisukti iš keblios situacijos ir įvilioti įtariamąjį į spąstus.

Kaip rašoma Vilniaus policijos pranešime, šių metų gegužės 11 d. apie 13.40 val. Vilniuje, I.Kanto al. esančioje krepšinio aikštelėje būrelis berniukų žaidė krepšinį. Staiga šalia jų iš kažkur tarsi išdygo nepažįstamas vyrukas, priėjo prie 12-amečio ir pakvietė pasikalbėti.

„Klausyk, jeigu tu man dabar negausi 500 litų, sulaužysiu tau rankas ir kojas“, – griausmingai pareikalavo vyriškis. Vaikinukas suprato, kad šis pokalbis nieko gero nežada.

Berniukas nesutriko, pasakė, kad turi taupyklėje 500 litų ir pasiūlė eiti prie jo namų. Tada ir paaiškėjo su kuo turi reikalų – vyriškis grasino sumušti berniuką jei šis apgaus ar praneš policijai, be to, prisipažino, kad prieš mėnesį išėjo iš kalėjimo. Veikti reikėjo žaibiškai.

Berniukas prisiminė, kad netoliese gyvenančio draugo tėvas dažnai dieną būna namuose. Nusivedęs vyriškį prie namo liepė jam luktelėti lauke, o pats užėjo į namo laiptinę. Čia greitai paskambino tėvui ir papasakojo situaciją.

Tėvas patarė eiti pas draugo tėvą, kad šis kuo skubiau iškviestų policijos pareigūnus. Berniuko sugalvotas planas pavyko. Draugo tėvas ne tik pranešė policijai, bet ir pats sulaikė įtariamąjį.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto penktajame policijos komisariate pareigūnai pagal šį faktą iškėlė baudžiamąją bylą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 str. 1 d. (Turto prievartavimas).

Įtariamasis A.K. dviem paroms buvo uždarytas į areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min