Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Drąsus mažeikiškis sulaikė sandėliuką mėginusį apvogti vyrą

Gintautui Jaskaudui (viduryje) padėkota Mažeikių rajono policijos komisariate
Mažeikių r. PK nuotr. / Gintautui Jaskaudui (viduryje) padėkota Mažeikių rajono policijos komisariate
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažeikiškis Gintautas Jaskaudas gegužės mėnesį sulaikė namo sandėliuką mėginusį apvogti vyrą. Už tai neabejingam piliečiui padėkojo Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenė.

Gegužės 7 d., apie 1.30 val., 54-erių V.K., patekęs į Mažeikiuose, M.Daukšos g. esančio namo sandėliuką, pasikėsino pagrobti svetimą turtą: 240 litų vertės dviratį ir 20 litų vertės kastuvą. Minėtos nusikalstamos veikos ilgapirštis nebaigė, nes buvo sulaikytas namo gyventojo Gintauto Jaskaudo.

Įtariamasis V.K. uždarytas į areštinę, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, praneša Mažeikių rajono policijos komisariatas.

Tos pačios dienos ryte, apie 7.30 val., namo gyventojas G.Jaskaudas, vedžiodamas šunį, pastebėjo į namo sieną atremtą dviratį, prie kurio buvo pririštas laužtuvas. Apie radinį vyras nedelsdamas informavo policiją, įtardamas, kad dviratis gali priklausyti tą naktį vagystę bandžiusiam įvykdyti sulaikytajam. Dviratis pristatytas į komisariatą.

Trečiadienio popietę G.Jaskaudas buvo pakviestas į Mažeikių rajono policijos komisariatą (PK) ir jam už parodytą iniciatyvą, pilietiškumą bei bendradarbiavimą su policija Mažeikių r. PK viršininkas Imantas Motiejūnas nuoširdžiai padėkojo ir įteikė atminimo dovanėlę. I.Motiejūnas prasitarė, jog viliasi, kad toks pavyzdys bus užkrečiamas ir pasklis tarp visų rajono gyventojų. Gintautui buvo pasiūlyta tapti policijos rėmėju.

Mažeikių r. PK viršininkas I. Motiejūnas džiaugiasi, kad vis daugiau visuomenės narių įsilieja į policijos veiklą, pasielgia labai pilietiškai ir padeda užtikrinti aplinkinių gyventojų saugumą.

Policijos pareigūnai nuoširdžiai dėkoja G.Jaskaudui, o gyventojų prašo ir ateityje nelikti abejingiems daromiems pažeidimams ir, turint bet kokios informacijos apie daromus ar padarytus teisės pažeidimus, pranešti policijai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min