Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 20d. 10:10

Draudimo neturėjęs vairuotojas pasienietei ir policininkui siūlė kyšį

VSAT pareigūnas tikrina automobilio dokumentus
VSAT nuotr. / VSAT pareigūnas tikrina automobilio dokumentus

Pasienyje su Rusija sustabdytas vairuotojas Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) ir policijos pareigūnams siūlė 100 Lt kyšį, kad nebūtų tikrinami jo dokumentai. Vėliau sulaikytas Kybartų gyventojas VSAT užkardoje nevykdė pasieniečių nurodymų, todėl buvo surakintas antrankiais ir uždarytas į areštinę.

Trečiadienį Kudirkos Naumiesčio miestelio ribose bendrą patruliavimą vykdė ekipažas, sudarytas iš VSAT Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnės ir Šakių policininko.

Pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Renault Espace“, kurį vairavo 26-erių Kybartų miestelio gyventojas. Paprašytas pateikti automobilio dokumentus, jis atsisakė tai padaryti. Tokio poelgio priežastis paaiškėjo vėliau – kybartiškio turėtas privalomojo automobilio civilinės atsakomybės draudimo polisas buvo negaliojantis.

Vairuotojas buvo įspėtas, kad jei nevykdys nurodymų, pareigūnai jį sulaikys. Tuomet kybartiškis pasienietei ir policininkui pasiūlė „susitarti“. Už tai, kad nebūtų tikrinami dokumentai, vairuotojas išsitraukęs 100 Lt kupiūrą ją pareigūnams siūlė paimti.

Kybartiškis buvo sulaikytas ir nugabentas į Kudirkos Naumiesčio užkardą. Čia jis prieštaravo, kad būtų atlikta jo paties ir turimų daiktų apžiūra. Vyras pradėjo priešintis pasieniečiams, todėl buvo tramdomas jėga – VSAT pareigūnai jį surakino antrankiais ir uždarė į laikino sulaikymo kamerą. Patikrinus kybartiškį ir jo daiktus nieko draudžiamo neaptikta.

Dėl VSAT pareigūno teisėto nurodymo nevykdymo Kudirkos Naumiesčio pasieniečiai vairuotojui pradėjo administracinės bylos teiseną. Šią bylą nagrinės Šakių rajono apylinkės teismas. Už tai kybartiškiui gresia bauda nuo 300 iki 500 Lt arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

Tuo nemalonumai jam nesibaigs – Šakių policijoje dėl papirkimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pasieniečiai kybartiškį perdavė į Kudirkos Naumiesčio užkardą atvykusiems Šakių kriminalinės policijos pareigūnams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min