Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Draugui į tardymo izoliatorių nešė ledų su kanapių įdaru

Kalėjimas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Kalėjimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė 21-nerių metų šiaulietį Arvydą Jarušauską, kuris nuteistas už tai, kad atėjęs aplankyti Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalinamo savo draugo, atnešė jam lauktuvių du paketėlius su kanapėmis.

Kaip informuoja Šiaulių apskrities VPK, dėl plėšimo Šiaulių tardymo izoliatoriuje teismo laukiantis 22 metų Renatas Nainys praėjusių metų birželio 10-tąją sulaukė savo draugo Arvydo Jarušausko vizito. Draugas atėjo netuščiomis – atsinešė tris porcijas ledų.  Tuo metu Kardomojo kalinimo įstatymas to nedraudė.

Vaikinai besišnekučiuodami suvalgė ledus ir baigė pasimatymą. Šį susitikimą stebėjusiam Tardymo izoliatoriaus pareigūnui kilo įtarimas, kad pasimatymas truko palyginti trumpai ir kad po jo kalinamojo Renato žandas atrodė lyg patinęs.

Vesdami kalinamąjį į kamerą, pareigūnai jį detaliai apžiūrėjo ir paprašė išsižioti. Tačiau šis kategoriškai atsisakė tai padaryti ir pagrasino praryti tai, ką turi burnoje. Kadangi R.Nainys priešinosi, pareigūnams nieko kito neliko kaip panaudoti kovinius veiksmus.

Vaikinas iš burnos išspjovė du paketėlius.  Paaiškėjo, kad ledai buvo įdaryti kanapių paketėliais. Draugo aplankyti atėjęs A.Jarušauskas atsidūrė areštinėje.

R.Nainiui buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, o A.Jarušauskui - dėl narkotinių medžiagų platinimo. Beje, pastarasis kategoriškai atsisakė duoti parodymus ir apskundė teismo nuosprendį, kuriuo jam už minėtą nusikalstamą veiklą, subendrinus su bausme už anksčiau įvykdytą kremų vagystę iš parduotuvės buvo paskirti treji metai ir aštuoni mėnesiai nelaisvės.

Tačiau neseniai Šiaulių apygardos teismas, išnagrinėjęs jo apeliacinį skundą, buvimą nelaisvėje sumažino iki trejų metų ir penkių mėnesių. Jo draugui R.Nainiui, kuris buvo teisiamas jau devintą kartą ir pripažintas recidyvistu, teks belangėje praleisti ilgiau. Subendrinus bausmę su anksčiau paskirta bausme už paskutinį įvykdytą nusikaltimą –plėšimą - jam skirti ketveri metai nelaisvės.

Komentarai
Temos Kanapė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min