TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Druskininkų pasieniečiai neįleido pėsčiomis iš Baltarusijos į Lietuvą keliavusių gruzinų

Pasienietis
VSAT nuotr. / Pasienietis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Druskininkų pasieniečiai neleido per Raigardo punktą į Lietuvą atvykti penkiems Gruzijos piliečiams. Pėsčiomis iš Baltarusijos ėję gruzinai neturėjo vizų. Be to, du iš jų yra nepageidaujami Šengeno edrvėje.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiai Raigardo punkte patikrino grupelės pėsčiomis atėjusių asmenų dokumentus. Iš Baltarusijos į Lietuvą norėjo patekti du 27 metų, 34 metų, 37 metų ir 40 metų Gruzijos piliečiai.

Jie turėjo savo šalies pasus, tačiau neturėjo vizų, suteikiančių teisę atvykti į Šengeno erdvę. Druskininkų pasieniečiai taip pat nustatė, kad du iš šių Gruzijos piliečių yra nepageidaujamų Šengeno erdvėje asmenų sąraše.

Po neilgai trukusių procedūrų VSAT pareigūnai gruzinus grąžino atgal į Baltarusiją.

VSAT nuotr./Raigardo pasienio kontrolės punktas
VSAT nuotr./Raigardo pasienio kontrolės punktas

VSAT praneša, kad iš viso šiemet Lietuvos pasieniečiai į šalį dėl dėl įvairių priežasčių neįsileido 2 tūkst. 191 asmens iš 23 valstybių. 1 tūkst. 546 jų neįleisti, kai bandė atvykti iš Baltarusijos, 557 – iš Rusijos,  51 atskridęs į oro uostus, 37 – pajūrio ruože.

Tarp neįleistųjų daugiausiai buvo Baltarusijos ir Rusijos piliečių –1 tūkst. 65 ir 790.

Taip pat pasieniečiai neleido į Lietuvą atvykti 113 gruzinų, 54 ukrainiečiams, 32 moldavams, 25 kazachams, 19 armėnų, 16 kirgizų.

Į Lietuvą šiemet dar nebuvo įleisti piliečiai iš tokių šalių kaip Anglija, Azerbaidžanas, Ekvadoras, Indija, Izraelis, Kinija, Kongas, Malis, Nigerija, Rumunija, Tadžikistanas, Turkija, Turkmėnistanas, Uzbekistanas ir Vietnamas. Į Lietuvą nepateko ir 6 asmenys be pilietybės.

Dažniausia neįleidimo priežastis, dėl kurios pasieniečiai atgal išsiuntė 1 tūkst. 330 užsieniečių, buvo galiojančios vizos neturėjimas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min