Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 3d. 17:25

Druskininkuose sulaikyti trys asmenys, įtariami nepilnamečių pardavinėjimu Olandijos viešnamiams

Antrankiai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Antrankiai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, bendradarbiaudami su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus ir Druskininkų rajono policijos komisariato kriminalinės policijos kriminalistais, sulaikė kelis asmenis dėl vaiko pirkimo ir pardavimo.

Kaip rašoma Panevėžio apskrities VPK pranešime, policijos pareigūnai dalyvauja Lietuvos Carito vykdomame projekte „Pagalba prostitucijos ir prekybos moterimis aukoms“. Panevėžio kriminalistai kartu su Caritas Panevėžio vyskupijos darbuotojomis išsiaiškino, kad 2009 metais buvo parduota Kupiškio rajone gyvenusi nepilnametė prostitucijai į Olandiją, Amsterdamą.

Išsiaiškinta, kad tuo pačiu laiku prostitucijai buvo išvežta į užsienį dar viena nepilnametė, gyvenusi Anykščių rajone.

Prieš du mėnesius po metus trukusio tyrimo sulaikyti du asmenys, įtariami padarę šiuos nusikaltimus. Tai anksčiau teistas anykštėnas A.J. (Panevėžio apylinkės teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams) ir neteistas Kupiškio rajono gyventojas N.M.

Praėjusį penktadienį Druskininkuose sulaikyti dar trys asmenys, siejami su organizuotu nusikalstamumu: R.V. (gim. 1978 m.), T.R. (gim. 1972 m.) ir D.V. (gim. 1976 m.). Pas juos rasti beveik 100 tūkstančių litų. Manoma, kad jie gauti nusikalstamu būdu.

Panevėžio apylinkės teismas įtariamiesiems skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams. Yra duomenų apie galimus ir kitus šios grupuotės padarytus nusikaltimus.

Visiems įtariamiesiems pareikšti kaltinimai pagal keturis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso straipsnius. Jie gali būti nuteisti nuo 2 iki 12 metų nelaisvės.

Ikiteisminį tyrimą dėl vaiko pirkimo ir pardavimo kontroliuoja Panevėžio apygardos Organizuoto nusikaltimų ir korupcijos skyriaus prokurorai.

Tai ne pirmas ikiteisminis tyrimas, pradėtas dėl panašių nusikalstamų veikų. Šiais metais Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai sulaikė 9 asmenis, kaltinamus dėl prekybos žmonėmis, už įtraukimą į prostituciją bei už pelnymosi prostitucija iš nepilnamečių. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min