Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 14d. 08:44 , atnaujinta: 2013 sausio 14d. 09:33

Du girti jaunuoliai ir jų draugas policijai melagingai pranešė apie oro uoste padėtą atominę bombą

Vilniaus oro uostas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilniaus oro uostas

Policija į areštinę uždarė du girtus jaunuolius, kurie įtariami melagingai pranešę apie oro uoste padėtą atominę bombą. Jų blaivus draugas apklaustas.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Sekmadienį apie 23.13 val. į Bendrąjį pagalbos centrą iš taksofono paskambino asmuo, kuris pasakė, kad oro uoste yra padėta atominė bomba.

Policijos departamentas praneša, kad įtariamieji neblaivūs T.V. (gim. 1993 m.) ir P.A. (gim. 1994 m.) uždaryti į areštinę, o blaivus T.V. (gim. 1992 m.) apklaustas.

Vilniaus apskrities VPK praneša, kad P.A. prisipažino melavęs apie sprogmenį.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę.

Tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to kilo žmonių sumaištis ar buvo padaryta didelės turtinės žalos, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Sprogimais Vilniaus oro uoste grasinta ir praėjusią savaitę. Ketvirtadienį apie 5.32 val. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino O.K., kuris pranešė, kad jam į mobiliojo ryšio telefoną paskambino nepažįstamas asmuo ir pasakė, jog iš Lietuvos oro uosto išskris lėktuvas, kuris bus susprogdintas.

Gavus šį pranešimą, buvo sustabdyti visi skrydžiai iš Vilniaus, iš naujo buvo tikrinami visi keleiviai.

Informacija nepasitvirtino. Tačiau dėl šio pranešimo sumaištis kilo ne tik Vilniuje, bet ir dar penkiuose oro uostuose, į kuriuos tuo metu jau buvo išskridę lėktuvai iš Vilniaus.

Įtariamasis neblaivus O.K. (gim. 1971 m.) uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 2,78 prom. girtumas.

Tą pačią dieną apie 11.36 val. Vilniuje, Rodūnios kelyje g., Vilniaus oro uoste, vykdant registraciją į reisą Vilnius-Oslas, keleivis M.A. (gim. 1982 m.) pajuokavo, kad turi kelias bombas.

Atlikus papildomą M.A. ir jo bagažo patikrą, draudžiamų daiktų nerasta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min