Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 15, 13:39

Du jonaviečiai bus teisiami dėl žmogžudystės

Kaip praneša Lietuvos Respublikos prokuratūra, Kauno apygardos prokuratūros prokuroras su kaltinamuoju aktu teismui perdavė bylą, kurioje du Jonavos miesto gyventojai – K.L. ir M.B., kaltinami dėl nužudymo.
Panevėžyje sūnus nužudė motiną
Sulaikyti kaltinamieji/ Asociatyvi nuotr. / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Bylos duomenimis, šių metų vasario 7 dieną K.L., veikdamas kartu su M.B., kilusio buitinio konflikto metu rankomis ir kojomis stipriai sumušė trečią asmenį.

Nukentėjusiajam nustatyti daugybiniai stiprūs sužalojimai, jis buvo išvežtas į ligoninę, tačiau dėl kilusių komplikacijų mirė.

Iš pradžių šis ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal Baudžiamojo kodekso 135 straipsnį – dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo. Nukentėjusiajam mirus, jis buvo perkvalifikuotas į nužudymą.

Abu kaltinamieji teisėsaugai buvo žinomi ir anksčiau.

Jiems pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 dalį, pagal kurį tas, kas nužudė kitą žmogų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų metų arba laisves atėmimu iki gyvos galvos.

Byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai, tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min