Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 6d. 14:46

Du marijampoliečiai nuo pasieniečių ir jų tarnybinio šuns slėpėsi upelyje

Sulaikyti pažeidėjai
VSAT nuotr. / Sulaikyti pažeidėjai

Pasienyje su Baltarusija Kenos užkardos pareigūnai sulaikė du neteisėtu sienos perėjimu įtariamus marijampoliečius, kurie ne savo noru išsimaudė upelyje ir bandė pasislėpti pakrantės krūmuose.

VSAT nuotr./Pažeidėjus sulaikyti padėjusi belgų aviganė Go-Go
VSAT nuotr./Pažeidėjus sulaikyti padėjusi belgų aviganė Go-Go

Kaip pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba, ketvirtadienį VSAT Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pareigūnai Vilniaus rajono Šumsko miestelio prieigose pastebėjo du įtartinus vyrus. Jie melioracijos grioviais, laukais ir krūmingomis vietovėmis judėjo link sienos su Baltarusija.

Pasieniečiai pradėjo įtartiną porą sekti. Kartu su VSAT pareigūnais buvo ir patyrusi pėdsekė tarnybinė belgų aviganė Go-Go. Du įtartini vyrai, pasiekę Vilnios upelį, kuriuo šioje vietoje eina siena su Baltarusija, sustojo. Nenutuokdami, jog juos stebi pasieniečiai, jie pakrantėje lyg kažko laukdami lūkuriavo ir žvalgėsi į visas puses.

VSAT nuotr./Pažeidimo vieta
VSAT nuotr./Pažeidimo vieta

Netrukus vyrai įbrido į Vilnią, įtariama, neteisėtai kirto sieną, bet apsisuko ir išlipo Lietuvos krante. Šioje vietoje Vilnia yra negili ir siaura.

Kai įtariamieji pastebėjo besiartinančius pasieniečius, jie vėl šoko į upelį ir bandė pasislėpti tankiais krūmais apaugusioje pakrantėje. Bėgliams sudrausminti buvo paleista belgų aviganė Go-Go. Ji abu vyrus surado iki pusės įmirkusius Vilnioje. Išsigandę grėsmingai lojančios aviganės, bėgliai klusniai vykdė visas paskui Go-Go atskubėjusių pasieniečių komandas ir išlipo iš upelio.

Paaiškėjo, kad sulaikytieji yra 24-erių ir 26-erių Marijampolės gyventojai.

VSAT Vilniaus rinktinės pareigūnai dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėjo ikiteisminį tyrimą Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Abu marijampoliečius VSAT pareigūnai uždarė į areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min