Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Du naivūs rusai į Lietuvą atšliaužė Nemuno ledu

Tolumoje matosi Nemuno ledu sprunkantys kontrabandininkai
VSAT nuotr. / Ledu padengta Nemuno upė
Šaltinis: 15min
0
A A

Du Rusijos piliečiai, Kaliningrado srities gyventojai, į Lietuvą Nemuno ledu tamsoje šliaužė pilvais. Manoma, jie tikėjosi, kad nebus užfiksuoti Pagėgių rinktinės pasieniečių naudojamos universalios sienos apsaugos sistemos (UNISAS) kamerų.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime spaudai teigiama, kad ketvirtadienį apie 4 val. nakties VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pareigūnų naudojama universali sienos apsaugos sistema užfiksavo, kaip ties Pagėgių savivaldybės  Panemunės gyvenviete Nemuno ledu iš Rusijos į Lietuvą šliaužia du asmenys.

Užkardoje budintys VSAT pareigūnai apie tai iškart informavo netoliese patruliuojančių kolegų ekipažus. Pasieniečiai matė, kad peršliaužę Nemuno vidurį, kur eina siena su Rusija, pažeidėjai ir toliau šliaužė jau Lietuvos pusėje.

Netoli kranto jie, manoma, nusprendė, kad jau įveikė pasieniečių naudojamos UNISAS kontroliuojamą plotą. Pažeidėjai pašoko nuo ledo ir leidosi bėgti. Pasiekę Lietuvos pusę jie bandė sprukti apsemtomis ir užšalusiomis pievomis, bet čia jų jau laukė du Bardinų užkardos pasieniečių ekipažai.

Sulaikytieji neturėjo jokių dokumentų ir daiktų.

Ketvirtadienį per Panemunės kontrolės punktą šalies kaimynės pareigūnai Pagėgių pasieniečiams perdavė jų dokumentus. Paaiškėjo, kad tai 18-mečiai Kaliningrado srities Sovetsko miesto gyventojai. Motyvai, kodėl jie neteisėtai kirto valstybės sieną, neaiškūs.

Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo VSAT Pagėgių rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Rusus pasieniečiai uždarė į areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min