Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 26d. 09:34

Du sukčiai atsakys už savo juodus darbus

Pareigūnai sulaikė du įtariamuosius sukčiavimu.
KAVPK nuotr. / Pareigūnai sulaikė du įtariamuosius sukčiavimu.

Klaipėdos pareigūnai sulaikė du vyriškius, kurie įtariami apskrityje sukčiavo, pranešdami nukentėjusiesiems apie jų šeimos narių ar artimų giminaičių neva padarytus nusikaltimus.

Pareigūnai nustatė grupę asmenų, kurie įtariami šiemet Klaipėdos apskrityje sukčiaudavo, pranešdami nukentėjusiesiems apie jų šeimos narių ar artimų giminaičių neva padarytus nusikaltimus ir pan.

Šiuo metu atskleista 17 šių asmenų įvykdytų nusikaltimų. Nukentėjusiesiems padaryta daugiau nei 50 tūkst. Lt turtinė žala.

Nustatyta iš viso 11 įtariamųjų. Policijos pareigūnai įtaria, kad nukentėjusiųjų pinigus tiesiogiai užvaldė 7 asmenys.

Taip pat įtariama, kad nusikaltimus organizavo 4 Alytaus pataisos namuose laisvės atėmimo bausmes atliekantys asmenys, kurie tiesiogiai skambino nukentėjusiesiems ir reikalavo pinigų.
Nustatant kaltininkus bendradarbiauta su Alytaus apskrities VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriumi ir Alytaus pataisos namais.

Šiuo metu 3 įtariamieji suimti, 4 atlieka bausmes už kitus nusikaltimus, likusiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Policija prašo žmonių, nukentėjusių nuo minėtų įtariamųjų ir juos atpažinusius, kreiptis į Klaipėdos apskrities VPK ONTB tel. Nr. (8 46) 354 306 arba 354 319.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min