Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 23d. 17:14

Dukterėčias nuo kavalierių gynusiam vidzgailiškiui – baudžiamoji byla

Viktorijos Filiponenko baudžiamoji byla sostinėje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Baudžiamoji byla

Nuo į Vidzgailų kaimą (Lazdijų rajonas) atvykusių kavalierių, tarp kurių buvo ir nepilnametis, savo sesers nepilnametes dukras bandęs su draugais ginti Sigitas Račius užsidirbo baudžiamąją bylą.

Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo. Nukentėjusiais pripažįstami ne tik pas nepilnametes troboj viešėję trys kavalieriai, kurių amžius 15-ka, 19-ka ir 31-i metai, bet ir pačios merginos, kurioms – 16-a ir 17-a metų.

Praėjusio penktadienio naktį vidzgailiškės Daivos S. namuose vyko kino filmo scenarijaus vertas veiksmas. Trys Lazdijų rajono gyventojai atvyko į Vidzgailų kaimą. Priežastis – Daivos S. auginamos paauglės dukros, kurios jau yra pagarsėję savo nuotykiais su vyrais.

15-metis, kuris su viena iš paauglių lanko tą pačią lavinamąją klasę vienoje rajono mokyklų, 19-metis ir 31-erių vyrai pas paaugles Daivos S. dukras atvyko iš vakaro, penktadienį, apie 17 valandą.

Penkeriukė, prie kurios prisijungė ir pati paauglių dukrų motina, sėdo vaišintis alkoholiu – kavalieriai atsivežė ne tik alaus, bet ir sidro.

Tai, kad namuose buvo geriama dar dviejų mažamečių – 5-ių ir 6-ių metų – Daivos S. sūnų akivaizdoje, kompanijai nerūpėjo.

Užsipuotavusi kompanija apie vidurnaktį sugulė miegoti. Kavalieriai neva atsigulė viename kambaryje, o paauglės – kitame.

Tačiau greičiausiai toks persiskyrimas truko neilgai, o pasipiktinusi ir įkaušusių meilės ištroškusių kavalierių nuo dukrų nepajėgusi atplėšti motina vidurnaktį basomis nuskuodė per visą kaimą – iki savo brolio S.Račiaus namų.

Nors moteris sako, kad vidurnaktį pas brolį per kaimą lėkusi cigarečių skolintis, tas mažai tikėtina, nes iš karto po sesers vizito S.Račius su dar keturiais vietiniais, ginkluoti beisbolo lazdomis, metaliniais strypais ir šakių kotais, nulėkė į Daivos S. namus.

Vidurnaktį atlėkę vyrai nesiceremonijo – aptalžė ir kavalierius, ir jų dėmesio ištroškusias nepilnametes.

Karingai nusiteikusių vyrų užklupta kompanija išsilakstė – rytą apie šeimoje, kuri yra stebima dėl socialinės rizikos, naktį vykusį smurtą prieš nepilnametes sužinojęs Būdviečio seniūnijos socialinis Egidijus Aleksonis abi merginas į namus parvežė iš kito kaimo galo, kur jos pas vieną moteriškę nakvojo po įvykusių muštynių. Kartu su paauglėmis buvo ir vienas iš kavalierių.

Pirmadienį policijos tyrėjai apklausė įtariamuosius. Kol kas neskelbiama, kas vyrams gresia, jei bus įrodyta jų smurtas prieš nepilnamečius.

Temos: 1 Lazdijai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min