Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 23d. 14:15

Dukters sugyventinis puolė gelbėti senolę, tačiau žuvo kartu su ja

Įvykio vietoje
vilkmerge.lt nuotr. / Įvykio vietoje

Ugniagesiai gelbėtojai praneša, kad šiemet gaisruose žuvusių žmonių skaičius išaugo. Vien per ketvirtadienį ir penktadienį Lietuvoje užregistruoti trys gaisrai, kuriuose žuvo keturi žmonės.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Penktadienį apie 5 val. Ukmergės rajone, Gasparuolio kaime, užsiliepsnojo medinis vieno aukšto gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastatas jau skendėjo atviroje liepsnoje.

Pasak gaisro liudininkų, namo gyventojai prabudo ir išbėgo laukan nuo naktį netikėtai įsiplieskusios ugnies. Degančiame name liko tik 78 metų močiutė, kurią gelbėti puolė jos dukters 42 metų sugyventinis.

Tačiau vyrui ir senolei išsigelbėti nepavyko. Išdegusiame name juos abu negyvus rado ugniagesiai. Per gaisrą taip pat nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, išdegė vidus. Nelaimės priežastys tiriamos.

Ketvirtadienį gaisras kilo Ignalinos rajono Petriškės kaime, kur taip pat užsidegė individualus medinis gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, namo stogas jau buvo sukritęs, o pastatas degė atvira liepsna.

Gaisro metu sudegė šiferio stogas, išdegė vidus, apdegė sienos, o gaisravietėje buvo rastas apdegęs 47 metų namo šeimininko kūnas. Pasak ugniagesių, name nebuvo elektros, nelaimės išvakarėse krosnis nebuvo kūrenama. Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus elgesio su ugnimi. Gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad tą pačią naktį gaisras kilo Vilniaus rajono Grąžtelių kaime. Liepsnojo gyvenamasis namas. Ugniagesiams atskubėjus į įvykio vietą, iš vieno aukšto medinio pastato rūko dūmai. Per gaisrą išdegė kambarys, aprūko kitos patalpos, o gaisravietėje buvo rastas apdegęs 58 metų vyras. Nelaimės priežastys tikslinamos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prašo gyventojų su ugnimi elgtis ypač atsargiai: nepalikti be priežiūros mažamečių vaikų ir besikūrenančių, perkaitintų krosnių, degančių žvakių, įjungtų elektrinių šildymo prietaisų, nelaikyti prie jų greitai užsidegančių daiktų, nerūkyti lovoje.

Šiemet gaisruose jau žuvo 123 gyventojai, 199 – buvo traumuoti. Pernai per tą patį laikotarpį ugnis pasiglemžė 119 žmonių gyvybes, o 207 piliečiai apdegė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min