Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Duonos kepaluose muitininkai aptiko kontrabandinių cigarečių

Duonos kepaluose slėpti rūkalai
Muitinės nuotr. / Duonos kepaluose slėpti rūkalai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lapkričio 10d., Šalčininkų kelio poste teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė Baltarusijos pilietį, kuris kontrabandines cigaretes gabeno... duonos kepaluose. Tai pirmas kartas, kai nelegalūs rūkalai mėginami slėpti duonoje.

Maršrutinis autobusas „Varanavas–Vilnius“ į Lietuvą per Šalčininkų kelio postą įvažiavo 10 val. ryto. Pareigūnai, atlikę autobuso muitinį tikrinimą, ėmėsi keleivių patikros, klausydamiesi įprastų tikinimų, kad jokių draudžiamų daiktų nesiveža. Apžiūrint keleivių asmeninius daiktus, pareigūnų žvilgsnis nukrypo į krepšį su maisto produktais. Cukrų ir du kruopščiai į polietileną supakuotus duonos kepalus į Lietuvą vežėsi Baltarusijos pilietis V.N.

Kad cukruje suslapstyti kontrabandiniai rūkalai, pareigūnai suprato tik paėmę į rankas jo pakuotes, nes tai nebe pirmas toks slėpimo atvejis. Kas kita – duonos kepalai, kuriuose nedideli pjūviai per storą polietileno sluoksnį buvo vos įžiūrimi. Išpakavę duoną, muitininkai pamatė, kad jos kepalų vidus dailiai išskobtas, o minkštimo vietoje prigrūsta cigarečių „Minsk Superslims“ ir „Premjer“. Iš viso maisto produktuose buvo paslėpta apie 30 pakelių cigarečių.

Pažeidėjui surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min