Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvi svetimus pinigus pasisavinusios moterys nuteistos kalėti, trečioji mokės baudą

Pinigine bauga atsipirks tik viena iš sukčių trijulės.
"15min" nuotr. / Pinigine bauga atsipirks tik viena iš sukčių trijulės.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apygardos teismas patvirtino Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorų kaltinimus baudžiamosiose bylose dėl didelės vertės svetimo turto pasisavinimo bei kitų nusikalstamų veikų.

Teismas paskelbė du apkaltinamuosius nuosprendžius ir realiomis laisvės atėmimo bausmėmis nuteisė dvi moteris, o vienai skyrė piniginę baudą. 

28 metų klaipėdietė, miesto centre alkoholiniais gėrimais prekiaujančios parduotuvės vedėja, nuteista pustrečių metų laisvės atėmimo bausme. Pataisos namuose ji turės kalėti už tai, kad nuo 2010 metų pabaigos iki šių metų kovo nepildė privalomų pildyti kasos pajamų ir išlaidų orderių, bendrovės vyriausiajai buhalterei nepateikė elektroninės kasos knygos ir per keletą kartų iš parduotuvės kasos pasisavino daugiau nei 100 tūkst. Lt, už kuriuos prisipirko prabangių daiktų.

Teismas nurodė konfiskuoti nuteistosios nusikalstamu būdu įsigytas lėšas ir turtą - 590 Lt, „BMV“ markės automobilį bei kitus vertingus daiktus – tris mobiliuosius telefonus, nešiojamąjį kompiuterį, televizorių, brangius rūbus ir avalynę.

Realia laisvės atėmimo bausme nuteista ir 54 metų Klaipėdos rajono Dauparų-Kvietinių seniūnijos vyriausioji buhalterė. Ji per 7 metus – nuo 2002 iki 2009 metų, iš seniūnijos kasos, pasinaudodama elektronine bankininkyste ir atlikdama per 130 neteisėtų pavedimų,  į savo asmeninę banko sąskaitą  pervedė daugiau kaip 200 tūkst. Lt. Už didelės vertės svetimo turto pasisavinimą bei apgaulingą apskaitos tvarkymą buhalterė nuteista 2 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose.

Minėtos seniūnijos 65 metų seniūnei už tarnybos pareigų neatlikimą ir aplaidų apskaitos tvarkymą teismas skyrė 3900 Lt baudą.
Abu nuosprendžiai neįsiteisėję, jie dar gali būti apskųsti apeliacine tvarka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Bauda
Parašykite atsiliepimą apie 15min