Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 17d. 15:10

Dviejų brolių kelionė baigėsi tragedija: jaunesnysis kapuose, vyresnysis – ligoninėje

Žvakutė
Photos.com nuotr. / Žvakutė

Avarijos Radviliškio rajone tyrėjams nebus paprasta išsiaiškinti, kuris iš jų vairavo.

„Iki šiol nėra nustatyta, kuris iš brolių vairavo automobilį“, – šeštadienio popietę portalui 15min.lt pranešė Radviliškio rajono policijos atstovė spaudai Rasa Stasiulaitienė.Norint sąžiningai ištirti šią avariją, Radviliškio rajono policininkams teks pasitelkti ekspertus.

Šeštadienio naktį į žiaurią avariją pateko automobilis Ford Mondeo, kuriuo keliavo 39 ir 46 metų broliai.

Maždaug 20 minučių po vidurnakčio kelio Raseiniai – Baisiogala 42-ame kilometre, ties Kubiliūnų kaimu, fordas išlėkė iš kelio ir vertėsi. Jaunesnysis brolis R.V. žuvo, o vyresnysis R.V. patyrė įvairių traumų ir paguldytas į ligoninę.

Pareigūnai neabejoja: nelaimės priežastis – smarkiai viršytas greitis. Tačiau šio įvykio aplinkybių tyrėjams teks nustatyti ne tik, kodėl įvyko avarija, bet ir kas dėl jos kaltas.

Panašiais atvejais dažnai būna, kad vairuotojas su keleiviu staiga susikeičia vietomis, nes už sukeltą mirtiną eismo įvykį gresia rimta atsakomybė. Saugant nuo nemalonumų išgyvenusius keleivius, kaltė kartais nepelnytai būna suverčiama žuvusiajam.

Panašu, kad norint sąžiningai ištirti šią Ford Mondeo avariją, Radviliškio rajono policininkams teks pasitelkti į pagalbą ekspertus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 15min