Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviem Lazdijų rajono savivaldybės tarnautojams pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba

STT pastatas
„Scanpix“ nuotr. / STT pastatas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lazdijų rajono savivaldybės tarnautojai Gintautas Salatka ir Vidmantas Pilvinis paleisti į laisvę. Trečiadienį jiems oficialiai pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, pranešė Kauno apygardos prokuratūra.

G.Salatką ir V.Pilvinį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorais sulaikė antradienį. Tą pačią dieną sulaikytas ir bendrovės „Lazdijų šiluma“ direktorius Virgaudas Šerėnas.

Įtariamųjų darbo vietose buvo atliktos kratos. STT taip pat užplombavo Lazdijų mero kabinetą. Tačiau plačiau apie mero sąsajas su savivaldybės administracijos darbuotojų prasižengimais nekomentuojama.

Lazdijų vicemeras Valdas Mikelionis BNS antradienį sakė, kad nuo pirmadienio meras turi nedarbingumo pažymėjimą. Priežasčių, dėl ko STT pradėjo tyrimą jis esą nežino.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min