Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviguba avarija greitkelyje prie Panevėžio: į apvirtusį „Mercedes“, iš kurio buvo traukiama sužeistoji, rėžėsi kitas automobilis

Automobilis po avarijos
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Automobilis po avarijos
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas žmogus žuvo ir dar vienas buvo rimtai sužalotas per didelę eismo nelaimę pirmadienio naktį greitkelyje Vilnius–Panevėžys.

Praėjusią, birželio 9 d. naktį, apie 0 val. 50 min. Panevėžio r., kelio Vilnius–Panevėžys 106-ame km, važiuojamojoje kelio dalyje apvirto automobilis „Mercedes Benz 212“, kurį vairavo 45 metų T.P.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Automobilis po avarijos
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Mercedes” po avarijos

Padėti sustojo (su įjungtomis avarinėmis šviesomis) automobilis „Toyota Corolla“, kuriuo važiavę asmenys bandė atsegti „Mercedes“ keleivei saugos diržus, o tuo metu į „Mercedes“, o po to ir į „Toyota“ automobilius atsitrenkė automobilis „Mazda 323“, kurį vairavo 39 metų R.M.

Eismo įvykio metu žuvo „Mercedes“ vairuotojas, kartu važiavusi 50 m. D.B. dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę, o „Mazda“ vairuotoja gydoma ambulatoriškai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Automobilis po avarijos
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Mazda” po avarijos

Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos biuro viršininkas Virginijus Mačėnas teigė, kad „Mercedes“ tapo nevaldomas todėl, kad vairuotojas nepasirinko saugaus greičio. Eismo įvykio metu žuvęs automobilio vairuotojas, anot V.Mačėno, nebuvo prisisegęs saugos diržo ir avarijos metu iš automobilio iškrito.

„Šią avariją vertiname kaip du atskirus autoįvykius. Aiškinsimės, kodėl apsivertė „Mercedes“. Kelias juk ten platus, lygus, naktį didelio eismo intensyvumo nebuvo. Lauksime ekspertizės išvadų ir žiūrėsime, ar „Mercedes“ vairuotojas nebuvo apsvaigęs“, – kalbėjo V.Mačėnas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Virginijus Mačėnas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Virginijus Mačėnas

Virginijus Mačėnas tvirtino, kad antrasis eismo įvykis galėjo ir neįvykti, jei „Mazda“ vairuotoja būtų atsargiau vertinusi situaciją. Nors padėti avarijos dalyviams sustojusio „Toyota“ vairuotojas ir įjungė avarinę šviesos signalizaciją, tačiau „Mazda“ vairuotoja nesitikėjo, kad susidurs su kliūtimi.

Tik laimingo atsitiktinumo dėka išvengta daugiau aukų. Juk tuos pačius gelbėtojus su „Toyota“, kurie sustojo padėti, ji galėjo partrenkti.

„Nors ir buvo tamsu, tačiau juk matosi avariniai signalai. Moteris turėjo mažinti greitį. Pastebėjusi kliūtį ji jau nebespėjo sustoti, trenkėsi į apvirtusį „Mercedes“ ir susižeidė pati. Tik laimingo atsitiktinumo dėka išvengta daugiau aukų. Juk tuos pačius gelbėtojus su „Toyota“, kurie sustojo padėti, ji galėjo partrenkti. Kelių eismo taisyklėse nėra nė vieno nereikalingo reikalavimo. Štai, puikus pavyzdys, kai sutapo keletas aplinkybių ir rezultatą matome“, – teigė V.Mačėnas.

Daugiau aplinkybių turėtų paaiškėti policijos pareigūnams pradėjus eismo įvykio dalyvių apklausas. „Mercedes“ keleivė, kuri liko prispausta automobilyje, šiuo metu gydoma ligoninėje. Jos gyvybei pavojus negresia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min