15min be reklamos
2012 08 22, 15:20

Dviračių vagis grobiu džiaugėsi labai neilgai

Kiekvieną vasarą sostinėje padaugėja dviračių vagysčių. Jie vagiami iš laiptinių, nuosavų namų kiemų, sandėliukų, iš viešųjų vietų – kai dviračiai parkuojami aikštelėse šalia prekybos centrų, vaistinių ir kitose vietose. Kriminalinės policijos pareigūnai skiria deramą dėmesį užkardant ir išaiškinant tokius nusikaltimus.
Ruslanas Zaripovas
Ruslanas Zaripovas / Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.
Temos: 1 Kriminalai

Trečiadienį apie 11.20 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus Operatyvaus reagavimo poskyrio pareigūnai, vykdydami policinę priemonę kišenvagysčių išaiškinimui, Gerosios Vilties gatvėje pastebėjo dviračiu važiuojantį įtartiną asmenį.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr./Vogtas dviratis
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr./Vogtas dviratis

Patikrinimo metu jis elgėsi neadekvačiai, atrodė nenuoseklus ir nervingas, negalėjo paaiškinti kam priklauso dviratis, koks kelionės tikslas ir kitų aplinkybių. Pareigūnai matė, kad įtartinas vyras stoties rajone kiek anksčiau vaikštinėjo be dviračio, todėl, įtarę vagyste, vyriškį pristatė į teritorinį policijos komisariatą. Paaiškėjo, kad tai – Karoliniškėse gyvenantis Ruslanas Zaripovas, gimęs 1987 m. Asmens kratos metu pas jį buvo rastos žnyplės metalui kirpti.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr./Dviračio vagis turėjo žnyples.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr./Dviračio vagis turėjo žnyples.

Pareigūnai ėmėsi neatidėliotinų paieškos priemonių ir nustatė, kad R. Zaripovas dviratį neseniai pavogė viename iš Savanorių gatvės daugiabučių, išlaužęs tarp šeštojo ir septintojo aukštų esančio bendro naudojimo balkono durų spyną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai įtaria, kad R. Zaripovas gali būti padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų, todėl nukentėjusius nuo šio asmens ar turinčius kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatais telefonais (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba (8 5) 271 6007.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min