Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dyzeliną grobstęs vagišius pateko į pasieniečių pasalą

Antrankiai
Policijos nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šalčininkų rajone pasieniečiams įkliuvo vietinis gyventojas, iš palaukėje stovėjusių traktorių grobstęs dyzeliną.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad antradienį naktį VSAT Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai patikrino Lietuvos ir Baltarusijos sienos ruožą ties Šalčininkų rajono Stalgionių kaimu.

Tamsiu paros metu patrulių dėmesį patraukė lengvasis automobilis, besisukiojantis prie lauko pakraštyje paliktų kelių galingų traktorių. Juos vietinis ūkininkas buvo pasamdęs suarti žemę.

Automobilis netrukus dingo iš pasieniečių akiračio, tačiau po keliolikos minučių vėl privažiavo prie traktorių. Tuomet VSAT pareigūnai nusprendė patikrinti, ką ketina veikti iš mašinos išlipęs vienas asmuo. Šis pastebėjo besiartinančius VSAT pareigūnus ir skubiai pasišalino palikdamas automobilį.

Šalia likimo valiai palikto Volkswagen Passat pasieniečiai aptiko tris talpas, kuriose buvo apie 80 litrų dyzelino. Paaiškėjo, kad pabėgęs vyras iš palaukėje stovėjusių traktorių vogė kurą. Iš nerakinamų traktorių degalų bakų dyzelinas į talpas buvo perpilamas per paprastą žarnelę.

Prie palikto automobilio pasieniečiai surengė pasalą. Netrukus bėglys grįžo į įvykio vietą, kur ir buvo sulaikytas.

Paaiškėjo, kad tai 24 metų Šalčininkų rajono savivaldybės gyventojas. Jis prisipažino iš traktorių vogęs dyzeliną bei nurodė, kad dar 100 litrų pagrobtų degalų yra jo mamai priklausančiame ūkiniame pastate.

Vyrą bei jo automobilį pasieniečiai perdavė policijos pareigūnams, kurie toliau aiškinsis įvykio aplinkybes.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min