Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 3d. 14:01

Džentelmeno įvaizdį bandęs kurti žagintojas vėl stos prieš teismą

Antrankiai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Antrankiai

Sausio paskutinėmis dienomis Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyrius pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl išžaginimo ir seksualinio prievartavimo, kuriuo įtariamas 37 metų A.R., dar nespėjęs atlikti bausmės už analogiškus nusikaltimus, padarytus prieš trejetą su puse metų.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, teisėsaugos pareigūnai su šiuo vyru susitiko 2007-ųjų metų vasarą, pradėję tirti septyniolikmetės šiaulietės pareiškimą dėl išžaginimo.

Istorija prasidėjo, kai vieną birželio dieną besipagiriojančiam A.R. į rankas pateko „Express kontakto“ laikraštis. Sklaidydamas jį, dar išgėrė keletą butelių alaus ir …užsimanė moters. Perskaitęs skelbimą, kad mergina ieško auklės darbo, vyras tuoj pat subrandino planą ir surinko skelbime nurodyto telefono numerį.

Septyniolikmetė moksleivė labai apsidžiaugė pasiūlymu tądien iki 21 val. prižiūrėti du vaikus, mat, anot skambintojo, jis su žmona norėjo vykti į svečius švęsti Joninių. Mergaitei už vaikų priežiūros valandą buvo pažadėta sumokėti po tris litus.

Nepilnametė su A.R. susitiko apie 11 val. prie Šiaulių centrinės turgavietės esančioje autobusų stotelėje. Vyras merginą atsivedė į savo butą M.Valančiaus gatvėje ir čia svetingai priėmė. Užsklendęs duris, jis paaiškino, kad žmona su vaikais šiuo metu yra išėjusi, nors iš tikrųjų A.R. nei vaikų, nei žmonos neturėjo, tik sugyventinę, kuri tuo metu buvo darbe.

Vyras įjungė televizorių ir džentelmeniškai merginai pasiūlė šampano. Kai ši atsisakė, A.R. džentelmeniškumas dingo. Stumdamas merginą, jėga paguldė ant lovos ir atsisėdo ant jos…Nors viešnia šaukėsi pagalbos, priešinosi ir verkė, vyras, grasindamas primušti, ją išprievartavo oraliniu būdu, o paskui dar ir išžagino.

A.R. buvo sulaikytas nusikaltimo padarymo dieną, kai tik mergina kreipėsi į policiją. Jam nustatytas 2.18 promilių girtumas. 2008 metų birželio 4 d. Šiaulių miesto apylinkės teismas jo elgesį įvertimo trimis metais ir penkiais mėnesiais nelaisvės. Vyras nuosprendį priėmė nuolankiai, jo neapskundė.

Po pusantrų metų, 2010 m. vasario 26 d., Šiaulių miesto apylinkės teismo sprendimu A.R. buvo paleistas iš bausmės atlikimo vietos lygtinai prieš terminą, neatlikus 1 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmės ir tų pačių metų lapkritį jis vėl atsidūrė už grotų. Jam pareikšti įtarimai dėl naujų analogiškų nusikaltimų – žaginimo ir seksualinio prievartavimo.

2010 m. lapkričio 24-osios vakare A.R. į savo gyvenamąją vietą Aerouosto gatvėje esančiose gamybinėse patalpose pasikvietė savo pažįstamą 26 metų merginą, pažadėjęs jai savo pagalbą – suorganizuoti poros šimtų litų paskolą, kurių merginai prireikė įsiskolinimui už komunalines paslaugas padengti.

Merginą jis kaip ir prieš keletą metų buvusią auką sutiko labai džentelmeniškai, su vaišėmis, atkimšo butelį brendžio. Viešnia gerti nenorėjo, tačiau buvo priversta būti jo kompanijoje, nes turėjo laukti A.R. draugo, kuris turėjo jai atvežti skolinamus pinigus. Kai draugas vis nesirodė, o šeimininko užuominos darėsi vis šlykštesnės ir iš užrakintų laukujų durų dingo raktas, mergina išsigando, tačiau pasprukti negalėjo.

A.R. elgesys darėsi vis įžūlesni, nors pats jis demonstravo chameleonišką gerumą – panoro įteikti savo pažįstamai dovaną. Ta dovana, pasirodo, besanti nėriniuotos moteriškos kelnaitės, kurias jis pareikalavo tuoj pat apsimauti. Kai mergina, net nebežinodama, kaip reaguoti į tokį prašymą, bandė prieštarauti, A.R. smūgiu į veidą ją nutildė.

Išžaginęs ir patenkinęs savo lytinę aistrą dar ir oraliniu būdu, vyras vėl tapo „džentelmenu“- paskambino savo vienam pažįstamam ir paprašė, kad merginą parvežtų namo.

Šoko ištikta nukentėjusioji, negalėdama patikėti, kad taip su ja pasielgė jos pažįstamas, kamuojama savižudybės minčių, pasiguosti nuėjo pas savo kaimyną, kuris ją paskatino, netylėti, nesikankinti, o kreiptis į policiją ir apsiginti save.

Kai kriminalistai naktį pasibeldė į A.R. buveinę, durų niekas neatidarė. Tačiau iš ryto, kai bendrovėje, kurioje buvo jo būstas, prasidėjo gamybos procesas, čia ne tik gyvenantis, bet ir dirbantis vyras pasislėpti nebegalėjo – buvo su antrankiais išgabentas į Tardymo izoliatorių.

Temos: 2 Prievarta Teismas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min