Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

EBTT teisėjo P.Kūrio referento D.Arbačiausko kūnas rastas upėje

Darius Arbačiauskas prapuolė prieš pusantro mėnesio.
Belgijos policijos nuotr. / Darius Arbačiauskas prapuolė prieš pusantro mėnesio.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pusantro mėnesio ieškotas Europos Bendrijų Teisingumo Teismo (EBTT) teisėjo Prano Kūrio referentas Darius Arbačiauskas rastas negyvas.

40 metų referento lavonas aptiktas Maso upėje, Belgijoje, praneša lrytas.lt.

Paskutinį kartą vyriškis buvo pastebėtas gruodžio 8-osios vakare, kai išėjo iš EBTT pastato. Nuo to laiko jo niekas nematė. Liuksemburge gyvenusio ir dirbusio D.Arbačiausko automobilis gruodžio 12 dieną buvo aptiktas Namūro mieste, Belgijoje.

Belgijos policijos tinklalapyje gruodžio 19 dieną buvo paskelbta dingusio 40 metų lietuvio nuotrauka, aprašyta išvaizda ir pateikti kiti duomenys, prašoma ką nors žinančius apie dingusį D.Arbačiauską pranešti Belgijos policijai.

Lietuvos policijai apie brolio dingimą pranešė sesuo Živilė.

„Belgų policija spėja, kad jis nusižudė. Jo automobilį rado stovintį prie didžiulio tilto, upė srauni, kūnas nerastas. Policija mano, kad jo kūnas gali būti nuneštas ir į Nyderlandus“, – dar sausio 7 dieną mūsų šalies žiniasklaidai sakė Lietuvos policijos departamento atstovė spaudai Danutė Daunoravičiūtė.

Lietuvio mirties aplinkybes tiria Belgijos pareigūnai

D.Arbačiauskas kartu su P.Kūriu dirbo nuo 1992 metų, kai P.Kūris buvo paskirtas Lietuvos ambasadoriumi Belgijoje, primena lrytas.lt. D.Arbačiauskas šioje šalyje dirbo konsulu. Vėliau D.Arbačiausko karjera pasuko į Paryžių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Lavonas
Parašykite atsiliepimą apie 15min