Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 25d. 13:58

Edvardas Bukota ir kartu su juo teisiami asmenys jau laukia nuosprendžio

Įstatymas ir teisingumas
123rf.com / Įstatymas ir teisingumas

Lazdijų rajono apylinkės teismas išėjo rašyti nuosprendžio rezonansinėje baudžiamojoje byloje, kurioje buvęs Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Edvardas Bukota kartu su Petru Vincevičiumi, Valdu Dereškevičiumi, Vidmantu Kulboku ir Vytautu Renteliu teisiami dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir kitų nusikalstamų veikų.

Kovo 1 dieną 15 val. turėtų būti skelbiamas nuosprendis rezonansinėje byloje, kurioje buvęs Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko pavaduotojas Edvardas Bukota kartu su Petru Vincevičiumi, Valdu Dereškevičiumi, Vidmantu Kulboku ir Vytautu Renteliu teisiami dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir kitų nusikalstamų veikų.

Tai paaiškėjo, kai Lazdijų rajono apylinkės teismo teisėjas Ramūnas Šarka sausio 23 d. baigė bylos nagrinėjimą iš esmės.

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo viešųjų ryšių vadybininkės Sonatos Baginskaitės-Puodės trečiadienį išplatintame pranešime primenama, kad šioje byloje, kurioje yra iš viso penki įtariamieji, buvusiam Marijampolės apskrities VPK viršininko pavaduotojui E.Bukotai kaltinimai yra pareikšti dėl vagystės, piktnaudžiavimo ir tarnybos pareigų neatlikimo.

Aukšto pareigūno galimas nusikalstamas veikas dar 2008 m. atskleidė septyni Kalvarijos kriminalistai, tačiau dėl to patys pakliuvo viršininkų nemalonėn. Tik įsikišus Nacionaliniam pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimui ir pasikeitus aukštiems policijos ir prokuratūros vadovams procesai pajudėjo iš mirties taško, buvo pradėtas ir atliktas ikiteisminis tyrimas, o byla perduota teismui.

Po nuosprendžio paskelbimo per 20 d. proceso šalys turės teisę jį apskųsti aukštesnės instancijos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min