Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egiptiečiai į Lietuvą vyko su vogtais ir suklastotais graikiškais dokumentais

Dokumentų patikra
VSAT nuotr. / Dokumentų patikra
Šaltinis: 15min
0
A A

Kenos geležinkelio stotyje pasieniečiai iš tranzitinio traukinio išlaipino ir atgal į Baltarusiją išsiuntė du Egipto piliečius, kurie tikrinimo metu pateikė vogtus ir suklastotus graikiškus dokumentus.

Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės pasieniečiai Kenos geležinkelio stotyje tikrino iš Baltarusijos įvažiavusio traukinio Sankt Peterburgas–Kaliningradas keleivių dokumentus.

Kontrolės metu du tamsaus gymio vyrai VSAT pareigūnams pateikė 20 ir 26 metų Egipto piliečiams išduotus pasus ir leidimus gyventi Graikijoje. Pastarieji trečiųjų šalių piliečiams atstoja Šengeno vizą ir suteikia teisę patekti ir būti bendrijos erdvėje.

Egiptiečių pasai buvo tvarkingi, tačiau pasieniečiams kilo įtarimų dėl jų graikiškų leidimų. Netrukus Kenos užkardos pareigūnai išsiaiškino, kad šie abu dokumentai neaiškiomis aplinkybėmis yra dingę iš Graikijos konsulato Vokietijoje ir yra ieškomi kaip pavogti.

Šiek tiek rusiškai kalbėję egiptiečiai apklausos metu prisipažino suklastotus graikiškus leidimus įsigiję Rusijoje iš nepažįstamo asmens.

VSAT pareigūnai anuliavo užsieniečių turėtus leidimus gyventi Graikijoje ir abu egiptiečius tą pačią dieną traukiniu Vilnius–Maskva grąžino į Baltarusiją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min