Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egzekuciją trijų vaikų motinai surengęs Andrius Laurikietis pasinaudojo durklu

Andrius Laurikietis
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Andrius Laurikietis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panevėžio apygardos teisme pradėta nagrinėti rezonansinė trijų vaikų motinos nužudymo byla. Dėl visą Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo į teisiamųjų suolą sėdo buvusią mylimąją nužudęs jaunas Panevėžio rajono gyventojas Andrius Laurikietis.

Per apklausą kaltinamasis Andrius Laurikietis pareiškė, kad žudyti savo mylimosios neketino, o norėjo ją tik pagąsdinti. Vienas iš tokių „gąsdinimų“ baigėsi dūriu į kaklą. Supratęs, kad moteris miršta, A.Laurikietis niekur nespruko, o gavęs vieno iš nužudytosios vaikų SMS žinutę su klausimu „kur mama?“ atrašė, kad jos „nebėra“.

Po nusikaltimo A.Laurikiečiui nustatytas 0,17 promilės girtumas. Kaltinamojo advokatė teigia, kad A.Laurikietis pripažįsta padaręs nusikaltimą ir dėl jo gailisi. Anot advokatės Eligijos Norkienės-Paplauskės, jis nusikaltimo neplanavo ir jo veiksmai buvo spontaniški.

Advokatė, paklausta apie durklą, teigė, kad šiais laikais daug kas nešiojasi šaltuosius ginklus, todėl ir A.Laurikietis peilį turėjo, bet neplanavo jo panaudoti. A.Laurikietis atsiprašė nužudytosios artimųjų.

VIDEO: Teisiamas A.Laurikietis

Prokuroras Donatas Skrebiškis tvirtina, kad moteris buvo nužudyta ne mažiau kaip dviem dūriais į krūtinę ir kaklo sritį. A.Laurikiečiui gresia laisvės atėmimas nuo 7 iki 15 metų.

Nužudytosios moters artimieji sako, kad našlaičiais likę trys mokyklinio amžiaus vaikai kasdien lieja ašaras žiūrėdami į motinos nuotrauką.

Vienas iš į posėdį pakviestų liudytojų, nužudytos moters motinos kaimynas, pasakojo, kad A.Laurikietis ne kartą buvo pastebėtas žiauriai besielgiantis su gyvuliais. Fermoje, kurioje dirbo, A.Laurikietis gyvulius badydavo šakėmis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Andrius Laurikietis
Tomo Markelevičiaus nuotr./Andrius Laurikietis

Egzekucija ant galinės „Audi“ sėdynės

2014 m. gegužės 19 d. 19 val. Panevėžio rajone, greta Klevečkinės kaimo esančiame miške, ant galinės automobilio „Audi“ sėdynės policijos pareigūnai rado nuo durtinių žaizdų mirusią jauną moterį, kaip vėliau paaiškėjo – 29 metų trijų vaikų mamą N.M.

Netoli automobilio sėdėjo ir 25 metų Panevėžio rajono gyventojas Andrius Laurikietis. Jį pareigūnai tragiško įvykio vietoje sulaikė kaip įtariamąjį moters nužudymu.

Pradėję ikiteisminį tyrimą pareigūnai netruko nustatyti, kad vienoje žemės ūkio bendrovėje dirbę įtariamasis ir nužudytoji anksčiau draugavo, tačiau jų draugystė gana greitai baigėsi moters iniciatyva.

Dešinėje nužudytoji N.M.
Dešinėje nužudytoji N.M.

Negalėjęs su tuo susitaikyti A.Laurikietis buvusiai draugei ėmė siuntinėti ne itin meilias SMS žinutes ir ją terorizavo. Lemtingą dieną jie susitiko Panevėžyje, prekybos ir pramogų centre „Babilonas“, po to abu nuvažiavo į Klevečkinės mišką. Supratęs, kad jo geidžiama moteris tikrai nebenori gyventi kartu su juo, A.Laurikietis kelis kartus smogė jai peiliu.

Suvokęs, kas įvyko, A.Laurikietis paskambino savo seseriai ir viską jai pasipasakojo, o šioji apie tragišką įvykį nedelsdama pranešė paskambinusi į bendrąjį pagalbos centrą (BPC).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min